Recent Content by l_j

  1. L

    Kawa i papierosy LTE a QNAP

    jak również do photo video manager itp. i to był mój cel szukając takich info w necie. Teraz wiem że działa i to przyzwoicie.
  2. L

    Kawa i papierosy LTE a QNAP

    wiem że jest funkcjonalność ale nie działa. może to problem z zasobami miałem stary dysk ale nic nie szło W plusie ( w czasie kiedy podpisywałem umowę ok 2014) publiczny ip nie działał w LTE w innych sieciach trudno było w informacji ustalić z panią czy wie o czym mówię.
  3. L

    Kawa i papierosy LTE a QNAP

    Informacja której szukałem od dość dawna w necie i nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Dopiero zaryzykowałem kupiłem nas i działa. na qnapie działają wszystkie najważniejsze usługi przy wykorzystaniu podpięcia nas tylko do neta LTE bez kombinowania z publiczny IP. wystarczy używać...
  4. L

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    HyperX 8GB [1x8GB 1600MHz DDR3L CL9 SODIMM 1.35V Impact] odpalone na ts-251 (bez plusa)
  5. L

    Dobra zmiana

    Daje radę wycinając połowę funkcjonalności jakie samsung ma w standardzie. Akurat tu mogę coś powiedzieć bo mam prywatnie S7 Samsunga i 6s iPhona służbowo. Ale to nie ten temat. Ale wracając do tematu nadal poznaje qnapa ale nie miałem żadnych trudności w odpaleniu nasa. Sama funkcjonalność...
  6. L

    Dobra zmiana

    Spędziłem wiele godzin porównując specyfikacje i opinie Nokia również tak myślała jak kodak albo Sony i co praktycznie ich nie ma dziś i łączy je jedno. Zwycięstwo mieli w garści ale byli zbyt pewni siebie i nie liczyli się z klientami i nie doceniali konkurencji. co do różnic. zakładając że...
  7. L

    Dobra zmiana

    Nie zdrajca tylko realista. Qnap jest: Lepszy i tańszy a przez to jeszcze lepszy :-) I zapomniałem dodać że wygląda mi że S podzieli los firm typu Nokia co to była liderem i nie chciała się z nikim liczyć bo po co, a tu inni przeskoczyli o głowę.
  8. L

    Dobra zmiana

    Witam Po ok 8 latach używania S 109 przyszedł czas na zmianę i przesiadłem się na TS-251 już widzę ze to dobra zmiana Pozdrawiam.