Recent Content by lazalukasz

  1. lazalukasz

    Pomoc Media Streaming - nie uruchamia się

    Witam, Problem dotyczy Media Streaming - nagle nie chce sie uruchomić - szare pole. Próba usunięcia i ponownej instalacji już była. Reset serwera tez. Dadej nic. Jakieś rady? Dziękuję Wersja oprogramowania Firmware:4.3.3.1252 Model serwera: QNAP TS-112P
  2. lazalukasz

    Pomoc TV nie widzi folderów

    Stworzyłem sobie kilka folderow udostępnionych, były widoczne w TV samsung, Wymienilem dysk na wiekszy i lipa. Widzi mi tylko 3 foldery muzyka flmy video, w windowsie widzi normalnie wszystkie foldery
  3. lazalukasz

    Pomoc TV nie widzi folderów

    tak, był restart itp Widzi tlyko 3 foldery, zadnego stworzonego przeze mnie Kiedys miałem to skonfigurowane ze widział foldery które utwozylem, po wymianie dysku lipa
  4. lazalukasz

    Pomoc TV nie widzi folderów

    Mam zaznaczony, nie wyswitla folderów
  5. lazalukasz

    Pomoc TV nie widzi folderów

    tak w DLNA udostepniłem foldey, w sieci mi je widzi a jak wchodzę w tv to widzi 3 foldery: muzyka filmy zdjecia
  6. lazalukasz

    Pomoc TV nie widzi folderów

    Witam, Telewizor widzi tylko foldery "Muzyka" Zjecia" Wideo" - nie widzi udostepnionych folderów. Proszę o pomoc, dziekuje:) Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.11.61 Model serwera: QNAP TS-112P
  7. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112 Serwer Mediów DLNA - nie widzi plików

    Tak, opcja Skanowanie w czasie rzeczywistym włączona
  8. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112 Serwer Mediów DLNA - nie widzi plików

    Witam, po ściągnięciu plików na serwer Nas nie widzi plików, widzi je dopiero po wybraniu opcji "Odbuduj indeksowanie plików" Czy jest można coś zrobić, aby pliki były widoczne po pobraniu ? Gdzieś czytałem o jakimś skrypcie który bo to sam robił. Proszę o pomoc.
  9. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    Transmission ruszyło, w na stronie trackera trzeba było odznaczyć opcję SSL [Torrenty pobrane po włączeniu tej opcji będą używały szyfrowanego połączenia z trackerem]
  10. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    IP nie jest zabnowane bo jak miałem wersje Transmission (bez numerka na screnie, czerwona ikonka) to wszystko chulało, porty przekierowane itp. Przywrocilem fabryke i straciłem tamtą wersje. Po zaisntalownaiu Transmisssion z Qnapclub Store mam problem. Program nie laczy sie z trackerm...
  11. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    Port przekierowany :)
  12. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    IP nie jest zabnowane, wersja klienta tez nie
  13. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    Tak. na Pc się łaczy
  14. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    Właśnie najnowsza wersja mi nie działa. Albo coś źle robię. Nie laczy mi z trackerem. Tą wersje 2.84 tez probowalem i nie poradziłem sobie. Wczesniej miałem możiwość ustawienień jak na tym zdjeciu...
  15. lazalukasz

    Pomoc Transmission TS-112

    Tylko że ja go miałem i smigał aż miło. Zrobiłem ustawienia fabyrczne i go straciłem.