Recent Content by ldawid

  1. L

    Pomoc Qnap Ts-119 przestał współpracować

    ... i chyba na tym w takim razie poprzestanę ... Dziękuję za opinię i pozdrawiam.
  2. L

    Pomoc Qnap Ts-119 przestał współpracować

    Witam Panowie powtórnie. Chyba szkoda Waszego zaangażowania - TS nie zamierza ruszyć - tak myślę. Rozebrałem ustrojstwo "na proszek". Wyciągnąłem HDD ... bez pozytywnego efektu. Pomiar napięcia zasilającego na wejściu, nie odbiega od normy(12V z lekką górką). Wymieniłem nawet baterię...
  3. L

    Pomoc Qnap Ts-119 przestał współpracować

    Dziękuję za tak szybką reakcję. Jestem w pracy, wczoraj w domu go podłączyłem podpinając dziewiczy dysk. Nie pomyślałem, aby zacząć bez jego podpięcia.
  4. L

    Pomoc Qnap Ts-119 przestał współpracować

    Dzień dobry. Mam zgryza z moim Ts-119(odstawiłem go rok temu po awarii lecz - postanowiłem może go reanimować) Chodzi o to, iż … urządzenie przestało widzieć dysk, wskazuje błąd „Status”. Przy starcie po włączeniu zasilania – brak sygnalizacji dźwiękowej. Finder nie wykrywa serwera. Jest...
  5. L

    TS - 119 a Ubuntu 9.04

    Witam i dziękuję Hypnosiss za szybką reakcję. Oczywiście ma Pan rację, wymienione elementy oprogramowania muszą być. Nie dopowiedziałem, że wymieniona drukarka w bezpośrednim połączeniu-mój lapek z Ubuntu na pokładzie- pracuje bez zarzutu. Natomiast problemy występują w zestawie : drukarka-...
  6. L

    TS - 119 a Ubuntu 9.04

    Witam i pozdrawiam z Trzymiasta. Od razu zapytanie, jestem świeżym użytkownikiem TS-119; piękna maszyna- pracuje z dyskiem 1TB oraz współpracuje w sieci domowej z Netgear WNR 2000. W sieci domowej są 2 lapki- jeden z Vistą a drugi z Ubuntu 9.04. Instalacja TS-a pod Vistą przebiegła bez problemu...