Recent Content by LOOP

  1. LOOP

    Pomoc Problem z uruchomieniem KODI po dołożeniu dodatkowej karty graficznej do QNAP TVS-882

    Wolałbym aby działało KODI na HD Station tak aby opiekunka do dziecka poradziła sobie przy pomocy pilota.
  2. LOOP

    Pomoc Problem z uruchomieniem KODI po dołożeniu dodatkowej karty graficznej do QNAP TVS-882

    HD Station i zainstalowane aplikacje (YT, Chrome) uruchamiają się i działają poprawnie na wbudowanej grafice (HDMI1) jedynie KODI się nie chce odpalić (odpala się od razu po wyjęciu zewnętrznej grafiki). LS jeszcze się nie bawiłem nie miałem czasu :(
  3. LOOP

    Pomoc Problem z uruchomieniem KODI po dołożeniu dodatkowej karty graficznej do QNAP TVS-882

    W BIOS w tym modelu nie widzę możliwości zmiany grafiki na 'external' mogę jedynie zmienić ilość przypisanej pamięci. Co do sterowników zewnętrznej grafiki to może się mylę ale chyba instaluje się je dopiero na maszynie wirtualnej bo tylko przez GPU passsthrough powinny być one wykorzystywane ...
  4. LOOP

    Pomoc Problem z uruchomieniem KODI po dołożeniu dodatkowej karty graficznej do QNAP TVS-882

    Pokusiłem się o przetestowanie GPU passthrough w VM na TVS-882 (działa bez problemu) lecz po dołożeniu dodatkowej karty (Radeon RX460) pojawił się problem - KODI przestało się uruchamiać w HD Station 3.1.A (Kodi17_17.1.0.0_x86_64) oczywiście na wyjściu HDMI wbudowanym dedykowanym do obsługi HD...