Recent Content by lucjusz_b

  1. L

    Pomoc Zadanie w tle trwa anulowanie Virtualization station -> nie można zrobić restartu

    nie mogę się połączyć przez ssh, connection terminated. On jest jest VPN Client do sieci zdalnej i ja też. Dostep do usług mam po VPN QTS, SMB.
  2. L

    Pomoc Zadanie w tle trwa anulowanie Virtualization station -> nie można zrobić restartu

    nie, ale robiłem tak wcześniej na innych QTS i szło bez problemu. Ewentualnie musiałem zrobić reset VM, jak nie chciała się wybudzić.
  3. L

    Pomoc Zadanie w tle trwa anulowanie Virtualization station -> nie można zrobić restartu

    Potrzebuję pomocy, podczas akutalizacji przez appcenter Virtualization station na 20% stanęło na dłuższy czas. Aktualizacja została zatrzymana, i próba wyłączenia przez appcenter Virtualization Station skutkuje trwającym procesem "Zadanie w tle trwa anulowanie Virtualization station". Inne...
  4. L

    Pomoc Stabilna płynna praca w Wirtualization Station na obrazach dysków ? QNAP TVS 673e

    Virtio rozwiąże Twoje problemy, jeżeli będzie Ci mało to Qtier zrobi z tych maszyn pociski.