Recent Content by luckyluke

  1. L

    Pomoc Awaria Qnap TVS-463 Restart

    Witam ponownie Dziś o 6 rano do paczkomatu przyjechała nowa kość RAM 8Gb natychmiast po nią podskoczyłem, odczekałem aż złapie temp. pokojową i wrzuciłem do Qnap. Jednak bez zmian. Następnym krokiem Będzie wymiana DOM. Czy należy wrzucić tam ,,wsad,, jeśli tak to jak to zrobić?? Znalazłem już...
  2. L

    Pomoc Awaria Qnap TVS-463 Restart

    Rozebrałem Qnapa w celu oględzin kondensatorów, po złożeniu odpalił z dyskami. Ale po dwóch minutach znów zaczoł się restartować. Nie mam na podmianę kości ram- muszę kupić. Spróbuję sprawdzić zasilacz jednak nie dysponuję żadnym oscyloskopem sprawdzę jedynie napięcie pod obciążeniem i bez
  3. L

    Pomoc Awaria Qnap TVS-463 Restart

    Mam trzy dyski W pierwszej zatoce jest dysk systemowy ssd 1tb w drugiej i trzeciej jest macież RAID 2x3tb Po wyciągnięciu 2 i 3 nadal to samo Po wyciągnięciu wszystkich dysków również to samo czy jeśli pprzeinstaluję system na dysku 1. Będę mógł korzystać z danych dysku 2 i 3??
  4. L

    Pomoc Awaria Qnap TVS-463 Restart

    Dropbox - Qnap Awaria - Simplify your life
  5. L

    Pomoc Awaria Qnap TVS-463 Restart

    Witam Od ubiegłej nocy mam problem z Qunap TVS-463 Qnap cały czas się restartyje nie uruchamia się wygląda to mniejwięcej tak: 1. REBOTING SYSTEM please wait... 2. STARTING SERVICE please wait... 3. MOUNT VOLUME please wait... 4. LOADING DRIVER please wait... 5. na krótko wyświetla się numer...
  6. L

    Pomoc phpMyAdmin - instalacja na QTS

    Przepraszam ale poruszę temat z hasłem do phpmyapdmin. kilka razy przeinstalowałem apkę hasła wpisywałem hyba ze 100 razy i za nic nie hce wejść, jest jakiś sposób na to?? l:root h:admin, l:root h:root, l:admin h:admin, l:admin h:admin Kurcze problem nie z hasłem a z...
  7. L

    Pomoc Qnap jedna z drukarek nie drukuje

    Dziękuję Pigers:):lol: Brakowało sterowników w PC Jesteś Wielki- wszystko śmiga. Temat do zamknięcia
  8. L

    Pomoc Qnap jedna z drukarek nie drukuje

    Witam Od wczoraj konfiguruję drukarki pod Qnap ts-463-4g konfiguracja pod windows 10 drukarka hp laserjet1020 oraz canon g1400. Po podłączeniu do Qnap ten je rozpoznaje i wgrywa sterowniki automatycznie po czym widać je natychmiast w Qnap: Panel sterowania/system/urządzenia zewnętrzne Instalację...
  9. L

    Pomoc TS-453 Pro - upgrade z RAID5 do RAID 6 lub RAID 1+0

    Czyli dobrze rozumiem, że na tvs-463-4g mogę wrzucić dwa dyski, które podzielę na dwie macierz z czego jedna z nich będzie to RAID 0 na pliki nie zabezpieczone i dróga RAID 1 na zabezpieczone pliki typu zdjęcia czy strona www
  10. L

    Pomoc TS-453 Pro - upgrade z RAID5 do RAID 6 lub RAID 1+0

    Pigers czyli zły wybór raid 1+0. NAS będzie używany do: -zabezpieczenia danych zdjęcia pliki itp. -backup systemów -nagrywanie tv tv sat -prywatna chmura -małe www coś w stylu wizytówki Wystarczy zabezpieczenie awarii jednego dysku Jaki wybrać RAID??
  11. L

    Pomoc TS-453 Pro - upgrade z RAID5 do RAID 6 lub RAID 1+0

    Hej jestem nowy na forum więc Witam Wszystkich Gorąco Ja również nabyłem swój pierwszy NAS TVS-463-4G Ze wszystkich kombinacji raid w czterech zatokach najciekawsza wydaje mi się: RAID 1+0 Idea macierzy RAID 1+0 jest podobna do RAID 0+1 - w tym przypadku dwie macierze RAID 1 są składnikami...