Recent Content by lukassoo

  1. lukassoo

    Sprzedam pamięć 4Gb Silicon Power

    Witam, Sprzedam pamięć wyjętą z QNAP TS-251+ 4GB SP004GLSTU160N02 Cena 100 zł Proszę o zamknięcie tematu. Oferta nie aktualna.
  2. lukassoo

    Pomoc Zmiana dostawcy internetu

    Proszę o zamknięcie wątku już działa ;)
  3. lukassoo

    Pomoc Zmiana dostawcy internetu

    Witam Dziś zmieniłem dostawcę internetu. Co mam zrobić abym mógł dostać się na mojego Qnap'a przez adres xxxx.myqnapcloud.com?? Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20170413 Model serwera: QNAP TS-251+
  4. lukassoo

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    robię wszystko jak w instrukcji pojawia mi się strona logowania wpisuje login haslo i mam błąd The user name or password is incorrect. (LGI-0006) ktoś może pomóc?
  5. lukassoo

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    To ostatnie pytanie z serii ;) czy da się sprawdzić jaka kość pamięci jest w Q nie rozkręcajać go?
  6. lukassoo

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Czyli najlepiej dokupić 4GB. Czy musi być identyczna jak jest w Q? Czyli ten sam model i producent?
  7. lukassoo

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    Pytam dlatego, że gdzieś wyczytałem że QNAP działa z dwoma takimi samymi pamięciami czyli 2x2GB, itd. Mam włożone 4GB i chcę dołożyć 8GB, aby razem było 12GB.
  8. lukassoo

    Pomoc Upgrade Ram TS-251

    mamy pytanie czy mając kość 4GB ramu mogę dołożyć kość 8GB??
  9. lukassoo

    Pomoc RAID za i przeciw

    Witam Od soboty jestem posiadaczem QNAP TS-251+ z dyskiem 3TB. Dziś doszedł do mnie drugi dysk 3TB. Przeglądałem forum poszukując informacji o RAID 1. Wyczytałem różne opinie że warto raz że nie. Proszę pomóżcie wybrać konfigurację dysków. QNAP będzie mi służył jako chmura do trzymania...
  10. lukassoo

    Witam

    Nowy użytkownik Qnap 251+-4GB