Recent Content by lukfud

  1. lukfud

    Pomoc Reininicjalizacja bez utraty danych na drugim dysku. Safely Detach Volume?

    Witam, Chciałbym przeprowadzić re-inicjalizację bez wyjmowania dysków (nie mam fizycznej możliwości). System składa się z dwóch osobnych dysków (brak RAID). Wszystkie potrzebne dane skopiowałem na dysk 2. Czy podczas re-inicjalizacji będzie pytanie, które dyski mają być sformatowane? Chcę...
  2. lukfud

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0483 build 20180213 | ARM & x86

    Dowiedziałem się, że we Francji pojawiły się na to zgłoszenia. Logi z mojego urządzenia poleciały do developera i pozostaje tylko cierpliwie czekać.
  3. lukfud

    Pomoc Problem z połączeniem ... proszę o pomoc

    pigers, Mógłbyś podać adresację, którą wrzuciłeś na drop do mikrotika?
  4. lukfud

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0483 build 20180213 | ARM & x86

    Musieli mieć chwilowe problemy, już można dodawać nowe profile. Dzięki _Floyd
  5. lukfud

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0483 build 20180213 | ARM & x86

    Zauważyłem wczoraj następny problem, a mianowicie autoryzacja na chmurach (onedrive, dropbox) się posypała. Nie można dodać nowego profilu (connector.myqnapcloud.com - timed out) Mógłby ktoś zweryfikować u siebie?
  6. lukfud

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0483 build 20180213 | ARM & x86

    Jasne, dam znać. Póki co, poprosili mnie o screen z ustawieniem uprawnień do USB :s
  7. lukfud

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0483 build 20180213 | ARM & x86

    Napisałem od razu jak tylko to zauważyłem. Ciekawe, czy oprócz mnie i Ms_ki ktoś jeszcze ma z tym problem?!
  8. lukfud

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0483 build 20180213 | ARM & x86

    Witam, U mnie to samo na 251 i 231P. Brak dostępu do folderu portalowego i do USB przez SMB. Przetestowałem i tylko "admin" ma dostęp. Przez FTP nie ma problemu na innych użytkownikach.
  9. lukfud

    Pomoc Certyfikat ssl aby obsługiwał domenę

    Wydaje się, że wszystko robisz tak jak robiłem u siebie, u mnie działa poprawnie.. Nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie nie chce..
  10. lukfud

    Pomoc Certyfikat ssl aby obsługiwał domenę

    A jakie masz porty ustawione? Web serwer: 80 i 443, panel: 8080 i ? (różny od 443)
  11. lukfud

    Pomoc Certyfikat ssl aby obsługiwał domenę

    Nie, nawet po update z 4.3.3 do 4.3.4 konfiguracja została. Tylko potwierdzenie zmiany w vhostach przez panel wywala ustawione ścieżki do certyfikatów na domyślny certyfikat serwera. Jeśli będziesz dodawał kolejne vhosty przez edycję i podmianę pliku, możesz restartować do woli.
  12. lukfud

    Pomoc Certyfikat ssl aby obsługiwał domenę

    Ok, pytam, bo u mnie działa to bez zarzutu. Mam 3 certyfikaty - głównej domeny (zainstalowany przez panel) i 2 do subdomen (ścieżki ustawione w pliku httpd-ssl-vhosts-user.conf). Certyfikaty subdomen umieściłem w folderze /conf apache'a. Dla przykładu mój plik wygląda tak: NameVirtualHost *:443...
  13. lukfud

    Pomoc Certyfikat ssl aby obsługiwał domenę

    Masz certyfikat z wildcard, tylko jeden dla konkretnej domeny/subdomeny czy kilka certyfikatów dla różnych domen/subdomen?