Recent Content by Luki50_00

  1. L

    Pomoc TS-110

    a które porty trzeba przekierować i czy jak ma tego samego dostawce w domu i w firmie to tu i tu będę musiał przekierować te porty??
  2. L

    Pomoc TS-110

    tak posiadam publiczny adres IP 185.67......
  3. L

    Pomoc TS-110

    Witam potrzebuje waszej pomocy posiadam QNAP TS-110 i chce zrobić zdalny dostęp do plików na serwerze najlepiej żeby dało się zmapować jako dysk w sieci innej niż QNAP jest podłącznoy próbowałem ustawić serwer VPN i próbując się łączyć przez program QVPN wybieram zakładkę myqnapcloud loguje...
  4. L

    Pomoc Licencja Qnao251+ i 112P

    Witam mam pytanie posiadam 2 urządzenia TS-251+ i TS-112P każde z nich ma po 2 licencje darmowe czy można w jakiś sposób przerzucić licencje z jednego NASa do drugiego tak żeby 1 miał k licencje i nagrywał na jednym dysku Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD Model serwera...
  5. L

    znikające ikony z menu głównego

    O super działa dziękuje za pomoc Temat do zamknięcia
  6. L

    znikające ikony z menu głównego

    mam qnapa od niedawna dlatego moje głupie pytanie jak dodac to ikony do głównego menu
  7. L

    znikające ikony z menu głównego

    Witam posiadam TS-251+ 2g mam zainstalowany Download station po aktualizacji zniknęła skrót do programu ze strony głównej lecz aplikacja dalej jest widzialna w app center i można ja uruchomić teraz to samo stało się z Survellance station co może być przyczyną zniknięcia skrótów?