Recent Content by m_zet

  1. M

    Pomoc SSD Cache.Gdzie zainstalowac system ?

    pigers powiedzieli, że na M.2 to system. Natomiast sprawdza się cache jako M.2 tylko jeśli pracujesz z wieloma osobami i Ci mieszają w NAS'ie <--- wg mnie. Odpowiedź zatem: 2x 0,5 TB NVME jako system reszta do użytku Ale pewnie jeszcze ktoś mądrzejszy się wypowie w temacie
  2. M

    Pomoc RAID 10

    Ale to nie działa.... Czy powinienem zrobić Pulę 1 i wybrać tylko 2 HDD i potem wskazać kolejne 2 HHD jak będzie trza tworzyć Wolumen? 1688579868 No dobra, to chyba mnie olśniło, a dla Was Mości Panowie, to jest na tyle oczywiste, że nigdzie tego nie ma... Zatem. Pulę pamięci robi się po to by...
  3. M

    Pomoc RAID 10

    I teraz mam zagwozdkę... help... tak po cichutku proszę... Albo jak w GW - HELP ME OBI ONE KENOBI!
  4. M

    Pomoc RAID 10

    "szedłem", jak po filmiku Nie kliknąłem w foldery współdzielone 1688553549 Czyli nie trzeba tworzyć wolumenów?
  5. M

    Pomoc RAID 10

    1688552483 ojejej jak dałem dupy, bo trzeba było zrobić - raid 1 i potem do tego raida 1 dodać te 2 dyski jako mirror czyli powstałby raid 10 Boże co za matał ze mnie (na matoła nie zasłużyłem, ale się staram) [facepalm]
  6. M

    Pomoc RAID 10

    Dzień dobry. Co zrobiłem - stworzyłem RAID 10 pula pamięci z 4 HDD - ale teraz nie mogę na nich zrobić woluminu - czyli zrobiłem błąd, bo trzeba było zrobić RAID 1 a potem zrobić Wolumen? (TS 464) Czyli 36 godzin w plecy, czy jakoś jestem w stanie się "uratować"? Pozdro!
  7. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    Ty, czekaj bo mnie olśniło, czyli jest szansa!... Mam czas i nerwy ;) Ja nawet pilota kupiłem do tego qnapa :ROFLMAO:
  8. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    A mam jeszcze Google Chormecast - to może przez to puścić Plex'a...
  9. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    Ale moment, to jest hydepark - tu się gada... Czy ja coś ten tego źle pacze? Jeśli musisz wlepiać to wlepiaj, ale zapewne ban to ban, i już się odzywać nie będę mógł... Ech... szybko nastąpiło... :rolleyes: 🤓
  10. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    To nie jest moje ostatnie słowo... ;)
  11. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    fucking hell.. Wielkie dzięki za mega/utra/hiper szybką odpowiedź!
  12. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    Drogi Ice! Ty mnie teraz nie zabijaj! Ale poważnie, do odtwarzania 4K używam właśnie Panasonic DMP-UB700 - ale nie jest NAS'em - wcibiać tysiące hdd jest bez sensu... Czyli dupa? Nie ma szans żeby wykorzystać HDMI z TS 464 do oglądania plików podłączonych po USB na TV? Pozdrawiam! PS pigers...
  13. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    Przede wszystkim BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ! (<-- capslock celowy). I o to chodzi na czym obejrzę (jak znajdę na tym hdd), a chciałbym na TV. Niestety, mój TV nie obsługuje h.264 z USB (a Panasonic DMP-UB700 już daje radę, ale nie jest NAS'em, a PI 4 nie daje już rady po KODI na Libreelec z...
  14. M

    Pomoc Pomocy - z USB do TS-464

    Dzień dobry. Generalnie chciałbym podłączyć USB z filmem w 4k i móc to obejrzeć używając pilota. Da się czy raczej nie bardzo? Chodzi o to, że uruchamiam HybridDeskStation i tam jest VideoStation albo przeglądarka plików, ale za "ch"* nie mogę tak "zobaczyć" klucza USB wcibnętego do USB w NAS...
  15. M

    Powitanie na forum - qudos wszystkim!

    Dzień dobry! Witajcie! Zatem przysięgam czytać forum zanim zadam pytanie, zadawać tylko pytania na które wujek G nie znalazł odpowiedzi oraz czytać ze zrozumieniem. Dobra najpierw czytać ze zrozumieniem, a potem pytania... Będzie się działo... Marudy, pingersy i Silasy - bondziorno! 1688075581...