Recent Content by mabi

  1. mabi

    Pomoc Brakujące skórki

    Hej, Kodi 14.0. Po zainstalowaniu dodatków z http://xfinity.xunitytalk.com zauważyłem, że dotychczasowa lista skórek do pobrania zniknęła. Po wybraniu Pobierz Więcej widzę tylko 2 nowe skórki z xfinity + jedną (Aeon Nox) aktywowaną wcześniej. Wcięło całą listę tych z XBMC.org Add-ons...
  2. mabi

    Pomoc Organizacja folderów pod multimedia i nie tylko...

    Rodzina, nie mogła się doczekać "tych kosmicznych udogodnień" i była nieco sceptyczna patrząc jak tylko ciągle ustawiam. A teraz jak pokazałem żonie, że będzie sobie mogła oglądać House'a którego chce i kiedy chce to trochę przyznała mi rację. :) Ale dalej dziwi się, że można mieć więcej...
  3. mabi

    Cześć

    Dokładnie B-)
  4. mabi

    Pomoc Organizacja folderów pod multimedia i nie tylko...

    Dzięki wszystkim. Bardzo to pomocne. Powoli już zaczynam ogarniać. Na tę chwilę w folder Multimedia mam zrobiony rozdział zgodnie z sugestiami. A aktualnie, po odkryciu repozytoriów, wtyczek ... itd... wsiąkłem w to na całego. :-)
  5. mabi

    Pomoc Organizacja folderów pod multimedia i nie tylko...

    Heja, Jest to mój pierwszy NAS i dopiero próbuję ogarniać temat. I od razu nasuwają mi się wątpliwości jak podejść do organizacji zdjęć, video, muzyki, filmów. Jak na razie ładuję wszystko w Multimedia do potworzonych podkatalogów ale czuję że nie jest to dobre rozwiązanie. Wiem, że...
  6. mabi

    Cześć

    Witam, od 3 dni szczęśliwy posiadacz TS-251.