Recent Content by maciekwr

  1. maciekwr

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Wymiana procka nie pomogła. Podmiana BIOS'u również. Jeżeli chcecie się pozbyć swoich sztuk to piszcie do mnie historia2bmw (2) gmail.com Potrzebne mi są części.
  2. maciekwr

    Pomoc QNAP TS-251 nie widać w sieci

    Dowiedziałeś się czegoś na helpdesku? Mam podobny problem.
  3. maciekwr

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Oddalem do serwisu i czekam na odpowiedź. Jutro mijają dwa tygodnie, więc spodziewam się odzewu z ich strony. Napisze co wyszło. A Ty na coś wpadłeś? Niestety, nie ma dobrych wiadomości. prawdopodobnie procesor wysiadł. W grę tylko wymiana płyty głównej. Muszę znaleźć jakiegoś magika z...
  4. maciekwr

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Dziękuję za informację. Postanowiłem oddać do serwisu. Jakiś polecany w Poznaniu? Jeszcze jedno, czy na dysku mógł zapisać się jakiś log z tego zajścia? Mam dostęp do danych, dyski na szczęście są czytelne. Gdzie tego szukać?
  5. maciekwr

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Sprawdziłem, bez zmian. Czy jest jakas strona gdzie mozna sprawdzic stan gwarancji po numerze seryjnym?
  6. maciekwr

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Brak sygnałów, nie daje nawet reset urządzenia 3 sekundowy i 10 sekundowy. Podmiana dysków też nic nie dała.
  7. maciekwr

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Witam, Zastałem mojego NAS'a z czerwonymi diodami przy dyskach HDD, palących się na stałe. Nic innego się nie świeci, tylko LAN mruga, STATUS w ogóle. Po odpaleniu bez dysków tak samo, od razu zapalają się czerwone diody. Wymiana baterii nie dała nic, wymiana pamięci również. Obrazu po HDMI...
  8. maciekwr

    Witam wszystkich

    Hello