Recent Content by magg

  1. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    OMG! Działa! Jesteś wielki odzyskałem wiarę w to forum! :) Pozdrawiam serdecznie.
  2. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Jak zmienić ten port w rtorrent?
  3. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    W załączniku plik .conf ┌─[✗]─[22:47:24]─[root@magdump] └──> settings $ >> netstat -pln Active Internet connections (only servers) Proto Recv-Q Send-Q Local Address Foreign Address State PID/Program name tcp 0 0 0.0.0.0:49152 0.0.0.0:*...
  4. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Tak jak pisałem nawet wchodząc przez ssh w katalogu /share/Download/rtorrent/logs/rtorrentsInit.log Gdzie jeszcze ich szukać? Pojawił sie plik rtorrent.out w logach a w nim rtorrent: Failed to parse command line option: Error in option file: /etc/rtorrent.conf:162: Could not prepare socket for...
  5. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Gdzie znajdują się te logi? /Download/rtorrent/logs/ mam pusty plik Jakieś info?
  6. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Dzięki z góry za chęć pomocy. Jak jeszcze jakieś logi będą potrzebne pisz. Gdzieś czytałem ze może debian przestał widzieć udziałów danego katalogu ale chyba nie zmieniło by się to przez update.
  7. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Jak go uruchomić? to wypluwa po starcie ─[✗]─[18:04:53]─[root@magdump] └──> ~ $ >> /etc/init.d/rtorrent start Starting rtorrent: rtorrent [rtorrent] Mounting shares [rtorrent] -- Applying proper perm: /share/Download/rtorrent [rtorrent] -- Applying proper perm...
  8. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Chyba tak. ┌─[18:04:39]─[root@magdump] └──> ~ $ >> ps -ef | grep -i rtorrent root 9479 1 0 Nov16 ? 00:00:00 SCREEN -dm -S rtorrent root 31656 31541 0 18:04 pts/4 00:00:00 grep -i rtorrent ┌─[18:04:46]─[root@magdump]
  9. magg

    Pomoc Problem z rtorrentem. QNAP TS-212P

    Witam. Pisałem już o moim problemie w innym z tematów ale zero odzewu i pomocy. Jakiś czas temu zrobiłem update mojego Qnapa do najnowszej wersji. Aktualizacje robiłem tak ze najpierw wyłączyłem Debiana w Appcenter reset->update->reset->debian start Nie grzebałem w żadnych konfiguracjach nie...
  10. magg

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Witam. Po aktualizacji do 4.2.2 nie działa mi ruTorrent. Aktualizacje robiłem tak ze najpierw wyłączyłem Debiana w Appcenter reset->update->reset->debian start Nie grzebałem w żadnych konfiguracjach nie usuwałem katalogów. Co może być przyczyną? ┌─[11:25:21]─[root@magdump] └──> ~ $ >>...
  11. magg

    Pomoc rtorrent na Natywnym Debianie i przekierowanie portów

    Cokolwiek nie zmienie w rtorrent.conf robie resert Witam. Temat może stary ale nadal nie mam pojecia jak sobie z tym poradzić. Zmieniłem router porty w configu domyślne wypuszczone i nadal jest że rtorrent ma wykrzyknik. Mało tego mam łącze 150Mb a maksymalnie co wyciąga rtorrent to 6 MB/s choć...
  12. magg

    Pomoc TS-212P - Brak możliwości Update do fw 4.1.3 Błąd FW003

    Czy mogę go wyłączyć przez WWW czy jakoś przez konsole?
  13. magg

    Pomoc TS-212P - Brak możliwości Update do fw 4.1.3 Błąd FW003

    Witam. Mam problem ze zrobieniem update do najnowszej wersji FW 4.1.3. Probowałem automatycznie i przez wrzucenie zip nadal to samo. Pojawia się błąd: [Firmware Update] System update failed. No enough space on the system volume. Please contact QNAP support. Error code: FW003 Na moim Qnapie...
  14. magg

    Pomoc rtorrent na Natywnym Debianie i przekierowanie portów

    Witam. Debian bez problemowo zainstalował się na moim 212P. Mam jednak problem z rutorrentem ponieważ nie mogę wypościć jego portu. Na routerze ten zakres portów jest otwarty 51578-51588 nie wiem za bardzo od czego sa te 6890-6999 (w Transmission inny port jest otwarty i wszystko działa)...
  15. magg

    Witam wszystkich

    Witam wszystkich mam nadzieje dowiedzieć się na tym forum paru ciekawych rzeczy o moim nasie ;)