Recent Content by makos

  1. M

    Pomoc Konfiguracja sieci na TVS-671 z VM WinSvrEssentials 2012 R2 x64

    Wydawało mi się, że tak wynika chociażby z opisów kreatora:
  2. M

    Pomoc Konfiguracja sieci na TVS-671 z VM WinSvrEssentials 2012 R2 x64

    A jak w takim razie wykorzystać konkretny fizyczny interfejs w QNAPie i przypisać go do wirtualnej karty sieciowej w VM? Powiedzmy LAN1 (192.168.1.5/24 z bramą 192.168.1.1) to główny adres zarezerwowany dla QNAPa. Natomiast LAN2 miałby służyć do wypuszczenia ruchu z maszyny wirtualnej Windows do...
  3. M

    Pomoc Konfiguracja sieci na TVS-671 z VM WinSvrEssentials 2012 R2 x64

    Hmmm, w takim razie jak to skonfigurować jeśli pierwszy sieciowy fizyczny port QNAPa chcę wykorzystać na połączenie QNAPa z fizyczną siecią lokalną za pomocą adresu 192.168.1.5 (adres QNAPa) natomiast VM połączyć z fizyczną siecią lokalną za pomocą drugiego portu LAN w QNAPie ale przy...
  4. M

    Pomoc Konfiguracja sieci na TVS-671 z VM WinSvrEssentials 2012 R2 x64

    Witam. Pytanie dotyczy prawidłowej konfiguracji sieci na urządzeniu TVS-671 z czterema kartami sieciowymi (wykorzystane tylko 2) i zainstalowaną maszyną wirtualną Windows Server Essentials 2012 R2 x64. Celem jest osiągnięcie połączenia sieciowego VM (192.168.1.10/24) z Qnapem (192.168.1.5/24)...
  5. M

    Pomoc TS-269 L brak płynności w odtwarzaniu materiału HD i FULL HD

    Dziękuję za zainteresowanie. Sprawdziłem obciążenie i niewiele z niego rozumiem. Teoretycznie jeden z procesów 99% ale wskaźnik i wykresy obciążenia procesora nie przekraczają 80% tak więc tym bardziej nie rozumiem. Obraz oczywiście skacze. Sprawdziłem ten sam materiał na komputerze i idzie bez...
  6. M

    Pomoc TS-269 L brak płynności w odtwarzaniu materiału HD i FULL HD

    Po przeczytaniu recenzji urządzenia na cdrinfo.pl postanowiłem je kupić z przekonaniem, że tak jak napisano urządzenie radzi sobie z odtwarzaniem materiału Full HD a już na pewno HD. Fakt, urządzenie kupiłem przede wszytkim w celu scentralizowanego gromadzenia danych jednak uwzględniając jakby...