Recent Content by Marchos87

  1. M

    Pomoc QNAP TS 253Pro - polaczenie (agregacja) portów LAN

    Pozwolę podpiać się pod temat. Też posiadam 253pro w nim: dyski SSD 2x4TB samsunga Karta 10Gbps na serwerze. Switch d-link 3420-52T z LACP Czy na tym serwerze gdzie mam kartę 10Gbps bedę w stanie z Qnapa ściagać rzeczy z prędkościa 2Gbps? Czyli transfer rzędu 200Mb/s? Bo leci mi teraz 115MB...
  2. M

    Pomoc Odzyskanie danych po naprawie TS-253 Pro

    [~] # parted /dev/sda print Model: Seagate ST3000DM001-1CH1 (scsi) Disk /dev/sda: 3001GB Sector size (logical/physical): 512B/4096B Partition Table: gpt Disk Flags: Number Start End Size File system Name Flags 1 20.5kB 543MB 543MB ext3 primary 2...
  3. M

    Pomoc Odzyskanie danych po naprawie TS-253 Pro

    Dysk nie był ruszany, samo urządzenie uległo uszkodzeniu a dysk jak pojechał tak wrócił z urządzeniem.
  4. M

    Pomoc Odzyskanie danych po naprawie TS-253 Pro

    Mamy gościa co wszystko naprawia i naprawił qnapa - działa, loguje się ale dyski chce sformatować.
  5. M

    Pomoc Odzyskanie danych po naprawie TS-253 Pro

    Witam. Kilka dni temu uległ uszkodzeniu w firmie dodatkowy qnap dla jednego z działow. Od kiedy pracuje (3lata) nic z nim nie ruszałem. Jest tam tylko 1 dysk 3TB, po powrocie z naprawy dysk jest wykrywalny ale system chce go formatować. Czy jest możliwość uruchomienia NASa z tym samym dyskiem...