Recent Content by marcin_k

  1. M

    TS-x10 Pro/Std Oficjalny FW (Version 3.2.8 Build 0618)

    Witam, po zainstalowaniu tego FW mój xbox przestał widzieć zasoby przez TwonkyMedia. xbox wypisuje 'Acces denied' po analizie i sprawdzeniu 'Media Receivers' w ustawieniach TM widzę powielonego xboxa z macadress z dużych liter i małych. Zaznaczenie obu nie skutkuje poprawnym działaniem...
  2. M

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Po zainstalowaniu tego firmware usypianie działa przy włączonym Twonky Media więc musisz mieć coś jeszcze dodatkowo włączone. Wyłącz wszystkie aplikacje i ustaw wył. dysku po 5min. Następnie sprawdź czy usypia. Jeżeli tak to włączaj po jednej aplikacji i odczekuj na usypianie. Oczywiście przy...
  3. M

    Problem z usypianiem HDD w TS-119

    Witam, wyszedł nowy soft 3.2.5 Build0409 http://qnap.com/download_detail.asp?pl= ... e=Firmware [Major Bug Fixes] - Fixed HDD standby issue when TwonkyMedia Server is enabled Pozdrawiam
  4. M

    Jak zacząć ?

    dysk poszedł do serwisu przestał go qnap wykrywać i inny komp też :(
  5. M

    Jak zacząć ?

    Witam, dołączę się do tego wątku z moim pytaniem. Zakupiłem TS-110 oraz dysk WD 1TB i zabrałem się za instalowanie ale cały proces zawisł w przeglądarce na "Inicjalizuj dysk twardy i instaluj nowy firmware" i kręci się ikonka w kółko już kilkanaście godzin. na qnapie status miga na zielono co...