Recent Content by marmot106

  1. M

    TS-351

    Witam, czy TS-351 wspiera virtualization station ? bo na stronie QNAP Virtualization Station nie ma go na wykazie ?
  2. M

    Instruktaż/Tutorial PXE+TFTP - czyli instalacja Windows przez sieć

    jak ustawić w takim razie qnapa, w przypadku kiedy serwer dhcp jest na routera np 192.168.1.1 ?
  3. M

    Instruktaż/Tutorial PXE+TFTP - czyli instalacja Windows przez sieć

    pytanie. serwer DHCP musi być na QNAP-ie ? a jesli domyslnie DHCP jest na routerze ?
  4. M

    Pomoc TS-212p resety

    Witam, TS-212p pod obciazeniem sie resetuje ? jak sprawdzic w logach co jest nie tak, jak zgłosic producentowi problem ? The system was not shut down properly last time.
  5. M

    Pomoc Jak odzyskać dane z RAID10?

    419p II są sprawne 3 dyski jak na zdjeciu, jakiego raida mam zrobic, był 10
  6. M

    Pomoc Jak odzyskać dane z RAID10?

    mam u siebie ts 212 a co sie stanie jak tam wsadze 2 dyski ?? 3 i 4 ? serwer nie odpowiada, cały czas startuje oddany na gwarancje, dysk 1 martwy moze spalony. zostały 3 dyski sprawne; 2,3,4;. był raid 10
  7. M

    Pomoc Jak odzyskać dane z RAID10?

    zaznaczyłem wszystkie 3 dyski i Przycisk Orher Raids 10 or 1
  8. M

    Pomoc Jak odzyskać dane z RAID10?

    OK. tylko prosze mi powiedzic. był raid10. dysk 1 jest całkowicie martwy, jest dysk 2, 3, i 4. które dyski mam podpiac i jak
  9. M

    Pomoc Jak odzyskać dane z RAID10?

    tak raid10 czy wystacza 2 dyski nr. 3,4 jak to ustawic ?? r-studio ? prosze o pomoc
  10. M

    Pomoc Jak odzyskać dane z RAID10?

    Witam, był raid 2010 poszedł dysk 1 i całe urzadzenie; 2,3,4 są teoretycznie sprawne jak odczytac dane ??
  11. M

    Pomoc System booting forever

    oddaje na gwarancje; czy oddzyskam dane ? był raid 10; a dysk 1 był juz martwy; qnap zgłaszał na wyswietlaczu error hdd1
  12. M

    Pomoc System booting forever

    1. ustawiłem na kompie 192.168.0.11 2. zainstalowałem program 3. sciagłem obraz i zmieniłem nazwe na qnapimg.bin 4. odpaliłem program i nic :(czy komus sie udało zrobic recorverty ta metoda ???
  13. M

    Pomoc System booting forever

    jaki plik ma wysłac do 419p II ?, musze ustawic IP 192.168.0.11 na kompie ?