Recent Content by Marti

  1. Marti

    Pomoc Brak panelu logowania, pomóżcie idiocie ;)

    No i dali radę. Rozwiązanie banalne - nic nie padło, qfinder odnalazł urządzenie i umożliwił zalogowanie się na nie. Poprzedni zapisany link do panelu nie zadziałał, może z wersją QTSa 5.0 coś się zminiło czego nie zauważyłem. Przepraszam za zamieszanie. Teraz mam weekend :)
  2. Marti

    Pomoc Brak panelu logowania, pomóżcie idiocie ;)

    zrobiłem zgłoszenie ale po ang, mam utworzyć nowe po pl?
  3. Marti

    Pomoc Brak panelu logowania, pomóżcie idiocie ;)

    tak, nie pomogło :( Próbowałem restartnąć serwer web w terminalu ale wywala albo brak plkiów, albo brak dostepu do plików.
  4. Marti

    Pomoc Brak panelu logowania, pomóżcie idiocie ;)

    Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1850 Model serwera: QNAP TS-231P 2 HDD po 4GB Witam wszystkich. Spaprałem sprawę. Jako że swój serwer traktuję tylko jako magazyn dancyh, niewiedzieć czemu usunąłem MariaDB5 myśląc że nie kożystam z baz danych więc tego nie potrzebuję, po restarcie po...
  5. Marti

    Download [Stable] QTS 4.4.1.1064 build 20190918

    Wiem jedno, od kiedy wprowadzili Multimedia Console gdzie ustawia się katalogi podpięte pod aplikacje mobilne mam masakrę. W Music Station nie widzę zawartości katalogu z muzyką. Stworzyłem nowy katalog (myślałem że coś się powaliło z uprawnieniami) i przewaliłem dane. Widać tylko mały ułamek...
  6. Marti

    Cześć

    Witam wszystkich! Wpadłem na chwilę, ale że jest tu tak ciekawie to zostanę dłużej ;)