Recent Content by masternaj

  1. M

    Pomoc restart podczas usuwania sporych plików

    odpowiedź dostałem że powinienem sobie unikać usuwania wielkich plików, naprawdę pomocne, może jednak ktoś ma podobny problem i sobie poradził?
  2. M

    Pomoc restart podczas usuwania sporych plików

    po aktualizacji firmwaru gdy usuwam pliki wielkości + - 100GB serwer się restartuje, nie było problemów na wersji 4.0.2 build 20130726, na wszystkich wyższych mam ten problem, kolejne aktualizacje wychodzące nie usuwają problemu, zrobiłem tą nieszczęsną aktualizację na TS-219P, mam jeszcze...
  3. M

    Pomoc przywrócenie udziału sieciowego

    niestety zaznoczony z opcją usuń dane, czy jak dysk jest w raid 1 to też zabawa trudniejsza?
  4. M

    Pomoc przywrócenie udziału sieciowego

    witam czy jest możliwość odzyskania usuniętego udziału sieciowego? udział był zaznaczony pomyłkowo z innymi udziałami do usunięcia i poleciał, teram ma status ukryty 0kb, w koszu są tylko jakieś stare dane usuwane z tego udziału. pilnie proszę o pomoc
  5. M

    błąd instalacji firmware

    posiadam TS-419U obecny firmware 3.5.1 Build 1002T , chce zrobić upgrade do 3.6.1 lub 3.8.1 wywala mi: [Firmware Upgrade] Update failure: File format error. próbowałem sam ściągnąć plik oraz przez upgrade online, dodam, że na 219P poszło bez problemu z 3.4.x na 3.8.1 ale był czysty nie...
  6. M

    udział sieciowy brak ciągłej komunikacji

    qnap 419U, udział sieciowy na którym zainstalowana jest aplikacja (takie teksty prawnicze, ustawy itp) dużo plików, qnap podpięty pod domenę, użytkownicy z active directory, dla wszystkich userów pełne prawa na ten udział problem: raz odpalam aplikację i ładują się teksty mogę przeglądać treści...