Recent Content by Maxxim

  1. Maxxim

    Pomoc TVS-473e problem zatoka 4

    PANOWIEEEEEE. -) Co prawda temat zamknięty ale mam coś podobnego, zatoka 4 TVS 473e dyski Seagate IronWolf 8Tb 32GB Ram. dysk w zatoce pojawia się i niknie w różnych odstępach czasu. raz pracuje 3 dni raz miesiąc, ale czasami jest tak że znika kilka razy tygodniowo. lodzenie ok podstawa stabilna...
  2. Maxxim

    Pomoc Serwis QNAP dla TVS 473 (zatoka 3 i 4 nie dziala)

    PANOWIEEEEEE. -) Co prawda temat zamknięty ale mam coś podobnego, zatoka 4 TVS 473e dyski Seagate IronWolf 8Tb 32GB Ram. dysk w zatoce pojawia się i niknie w różnych odstępach czasu. raz pracuje 3 dni raz miesiąc, ale czasami jest tak że znika kilka razy tygodniowo. lodzenie ok podstawa stabilna...
  3. Maxxim

    witam

    cześć krótkie przywitanie.
  4. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    Bez apelacyjna zgoda !!! temat ro rozwiązania na już. może zdubluje NAS'y. Chociaż i tak hałas wentylatora i klekotanie dysków do szału mnie doprowadza...\
  5. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    Bardzo Ryzykowny zabieg... nie mam pendrajwów terabitowych z danych mam (ważnych danych) ze 12 TB z hakiem
  6. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    4 dyski x 8TB RAID 5, obaw coraz więcej...
  7. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    Ponieważ raczkuje w temacie, to każda pomoc i uwaga ważna i cenna. czy na coś powinienem zwrócić szczególną uwagę ?
  8. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    Nie ma sprawy, nawet dwa... Mam problem z kopią bezpieczeństwa danych ( nie mam na co zrzucić takiej ilości TB ) Pozostaje : strach, i różaniec by wszystko poszło ok ? jakie jest prawdopodobieństwo że coś pójdzie nie tak ?
  9. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    Bardzo Ci dziękuję !!!
  10. Maxxim

    Pomoc TVS-473e system prośba o pomoc

    Witam Jak do tej pory czytając forum radziłem sobie sam. Lecz stanąłem przed pewnym problemem i nie za bardzo wiem jak z niego wybrnąć. A mianowicie jestem posiadaczem TVS-473e HDD 4x8 TB / 40GB Ramu. Dorzuciłem 2 dyski SSD M.2 i chciałbym na nie przenieść system, by maszyna ruszała z SSD i...
  11. Maxxim

    Pomoc HDMI Jak to zrobić ?

    Hmm, no nie za bardzo działa. na tv widzę apki, ale jak puszcze film to Nas pisze ze TV jest zajęty ( tylko w HDMI po streamie wszystko ok ) Panowie ? naprawdę nikt nic w tej materii...
  12. Maxxim

    Pomoc HDMI Jak to zrobić ?

    Mam wszystko zainstalowane, Chcę zarządzać treścią z Laptopa , czyli Laptopem uruchamiać pliki które Qnap odtworzy po HDMI. Nie ma możliwości korzystania z klawiatury i myszy podłączonej do Qnapa ( bo przewody musiały by mieć ponad 40 metrów ) Pozdrawiam Max
  13. Maxxim

    Pomoc HDMI Jak to zrobić ?

    Witam, ...dla was to błahostka a dla mnie duży problem. Jak odtworzyć plik video na telewizorze po złączu HDMI za pomocą web-gui ? Bez problemu działa to kiedy strumieniuję plik po wi-fi. Po HDMI nie mogę z tym ujechać ! Zależy mi na tym, bym mógł zarządzać wyświetlaną treścią po web-gui z...