Recent Content by mcincin

  1. mcincin

    Pomoc Prestashop ze sklepu

    Maiuszsal - oczywiście, że stworzyłem bazę. Tak jak wcześniej pisałem bawiłem się bardziej z ciekawości, ale mały prezent dla żony fajnie byłoby zrobić to jest postawić jej jakiś sklepik. Dwa lata temu na qnapie miałem postawioną stronę, działało to nawet dobrze ale wtedy upload miałem na...
  2. mcincin

    Pomoc Prestashop ze sklepu

    Mariuszsal, może i masz racje. Generalnie podaje dane admina przy instalowaniu Prestashop. Może najpierw stworze oddzielnego uzytkownika i mam nadzieje , że ruszy. Jak nie to odinstaluje phpmyadmin i wgram na nowo. Zobaczymy czy zadziala.
  3. mcincin

    Pomoc Prestashop ze sklepu

    No więc próbowałem wgrać jeszcze nowszą wersje. 1.6..... i to samo jak koledze powyżej stoi na 23% i ani drgnie. A dlaczego mam nie żałować? O postawieniu sklepu myślałem bardziej dla żony. Zajmuje się Decoupage i mogłaby coś sprzedać. Ja się nie uda to wcale nie bede przeżywał z tego powodu...
  4. mcincin

    Pomoc Prestashop ze sklepu

    A to nie wiedziałem - no apka pierwsza klasa ->szkoda tylko, że nie jest dostępny jak kiedyś w app center.
  5. mcincin

    Pomoc Prestashop ze sklepu

    Z tym Prestashop nie mam jakiegoś tam parcia. Instaluje tak na marginesie tylko manualnie mój qnap wogóle po ostatniej aktualizacji nie ma w sobie app-ek. No więc zainstalowałem prestashop to z czystej ciekawości- i ( a przebywam teraz w delegacji na Białorusi, to popróbuje a kto mi zabroni)...
  6. mcincin

    Pomoc Prestashop ze sklepu

    Witam, czy rozwiązałeś może problem, tudzież robiłeś coś jeszcze aby zadziałało ? Mam podobny problem, a mianowicie instalacja staje na 23% i koniec dalej nie idzie.
  7. mcincin

    Pomoc Konfiguracja TS-112

    Witam, postanowiłem definitywnie zakończyć ten wątek i podzielić się zdobytą wiedzą. Otóż tak jak pisałem wcześniej mam: internet z Multimedia P. 60Mb/3Mb i do tego ich wspaniały modem. Niestety dużo osób nie wie, że ten operator robi się coraz cwańszy i strasznie uprzykrza życie użytkownikom...
  8. mcincin

    Pomoc Konfiguracja TS-112

    No więc tak: Czy mam publiczny IP - trudno powiedzieć ale nie sądzę. Generalnie dziwna sytuacja bo, sprawdzając jakie mam IP (na Twoje IP - Jakie jest moje ip i szybkość łącza? - WP.PL) wyskakuje mi: 176.221.120.79, ale jak sprawdzam na routerze to pokazuje mi 10.7.152.1. Ten model nie jest w...
  9. mcincin

    Pomoc Konfiguracja TS-112

    Witam, zmuszony jestem jednak prosić szanowne grono o pomoc w związku z konfiguracją ustrojstwa z tematu. Ale to zanim zadam pytania to: do czynienia mamy z Qnap TS-112 internetem od Multimedia Polska 60Mb/3Mb, routerem TP-Link WDR4300 i Switch TP-Link TL-SG1008D. Podłączenie wygląda...
  10. mcincin

    Ahoj

    Hej, dzięki za odpowiedź, jednak będę zmuszony tak zrobić, choć daleki jestem od tego typu rozwiązań. Generalnie to staram się sam rozwiązywać problemy, no ale czasami trzeba dumę schować w kieszeń i poprosić mądrzejszych o pomoc. P.S. I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu w 15 min bez...
  11. mcincin

    Ahoj

    Ahoj, jestem posiadaczem Qnap TS-112 od 2 lat. Bywały lepsze i gorsze dni z serwerem. Teraz niestety ale nastały te gorsze ( nie wiem jak ustawić aby dane na qnap były dostępne na zewnątrz po za domem). Nie do końca chce się serwer skonfigurować, bo : 1) pamięć moja już nie taka (jakie...
  12. mcincin

    Pomoc Qnap TS-112 i Joomla

    Mam do was pytanie: Jak to jest z dostępem do własnej strony postawionej na Qnap? Mam internet 12Mb/s upload i 24 MB/s download. Problem jest tego typu ze czekanie na stronę www jest bardzo długie tzn. jakiej 15 sekund (tyle czekam aż strona się wczyta). Uważam, że to jest stanowczo za długo...