Recent Content by michu_l

  1. M

    synchronizacja katalog - nas

    IMO bez wykorzystania oprogramowania '3rd part' to tylko stawiając FTP (IIS) na Windows i konfigurując RTRR na QNAPie. http://docs.qnap.com/nas/en/index.html? ... cation.htm
  2. M

    jak odblokować porty

    Włącz UPnP w routerze i NASie i problem przekierowania portów rozwiąże się sam. ;D BTW. Osobiście wolę to zrobić "z łapy", ale to najprostszy sposób.
  3. M

    Przywracanie torrentow do seedowania

    Nie wiem jak Download Station, ale myślę, że tak samo jak w przypadku Transmission jeśli w folderze 'download' będą pliki danego torrenta to po sprawdzeniu sum kontronych zacznie seedować zgodnie z tym jak masz ustawione w opcjach.
  4. M

    Torrent + IPfilter

    Witam Używam Transmission 2.22 i w zasadzie jestem zadowolony ale przydałaby się obsługa RSS. Widzę, że Downlad Station działa z RSS, ale czy potrafi filtrować IP? Nigdzie nie znalazłem informacji, żeby miał taką możliwość. Może jest na to jakiś sposób? (poza wpisaniem tysiąca IP w QNapowego...
  5. M

    Witam

    Respektując zasady tu panujące oto przedstrawiam się. :D Mam na imię Michał. QNAPa TS-112 mam od prawie roku i do niedawna działał tylko jako serwer DLNA i SqueezeBoxServer. Ostatnio postanowiłem, że zacznę udostępniać trochę rzeczy jak fotki czy może nawet stworzę bloga na moim NASie, który w...