Recent Content by miro002

  1. miro002

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Ten sam problem występuje po każdym upgrade softu. Za każdym razem trzeba włączyć i wyłączyć QFirewall. Pigers ma całkowitą rację, że skoro się go nie używa to trzeba odinstalować. Tylko pytanie dlaczego taki problem się zdarza? Zrozumiałbym, że taki problem powoduje automatyczne włączenie...
  2. miro002

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Włączyłem QuFirewalla na moment i wyłączyłem ponownie i jest już OK. Nie mam pojęcia dlaczego coś blokowało, skoro nie włączałem go wcześniej. W każdym razie dzięki za pomoc.
  3. miro002

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Nie. Jest wyłączony. Dla sprawdzenia odinstalowałem także wszystkie programy VPN i usunąłem profile z ustawieniami VPN oraz wyłączyłem serwery i klienty VPN.
  4. miro002

    Pomoc Widocznos qnap w sieci

    Mam podobny problem od wczorajszej aktualizacji Qnapa do wersji 5.0.0.1891, choć może to być akurat zbieg okoliczności. Konfigurowałem połączenia VPN i w pewnym momencie program Qfinder Pro przestał widzieć Qnapa. Zmapowane dyski sieciowe także nie są dostępne. Na innym komputerze ten sam...
  5. miro002

    Pomoc Pliki przez WWW po https z certyfikatem SSL i w sieci LAN - HELP!!!

    Czy jeśli wyłączę serwer WWW w ustawieniach na Qnap, to będę mógł się do niego zalogować przez przeglądarkę?