Recent Content by mirosoft

  1. M

    Pomoc Container Station 3 - Nie pobiera dockerow

    Pracuję na koncie o innej nazwie niz admin, ale z uprawnieniami administratora. Oryginalne konto admin jest wylaczone. Wywalilem wszystko co jest zwiazane z kontenerem, foldery wspoldzielone i pozostalosci przez ssh. Wlaczylem konto admina i tam zainstalowalem Container Station 3 i po...
  2. M

    Pomoc Container Station 3 - Nie pobiera dockerow

    Temat rozwiazany - pozdrawiam
  3. M

    Pomoc Container Station 3 - Nie pobiera dockerow

    admin 1673032502 Wszystko dzialalo jak trzeba. Skusilem sie na Container Station 3. Ta wersja nie pobierala dockerow. Wywalilem i wrocilem do poprzedniej wersji i jest ten sam problem. Nawet ostatnia stabilna wersja przestala dzialac.
  4. M

    Pomoc Container Station 3 - Nie pobiera dockerow

    A moze bardziej merytorycznie?
  5. M

    Pomoc Container Station 3 - Nie pobiera dockerow

    Dzieki za rade, po SSH mam ponizszy blad... Cannot connect to the Docker daemon at unix:///var/run/docker.sock. Is the docker daemon running?
  6. M

    Pomoc Container Station 3 - Nie pobiera dockerow

    Zainstalowalem Container Station 3.0, ale nie nie udalo mi sie zainstalowac zadnej aplikacji. Po wybraniu dockera i kliknieciu 'zakoncz' nic sie nie dzieje. Nie pomaga tez instalacja aplikacji przez composer (aplikacja w qnap). Resety / reinstalacje nie pomagaja. Czy ktos mial podobne wyzwanie?
  7. M

    FAQ Container Station 3 Beta

    Wykonane kroki: 1. Odinstalowalem CS 2. Usunalem folder Container 3. Zainstalowalem CS 4. Wykonalem kroki instalacji servera Minecraft z serwisu Docker 5. Po wybraniu zakoncz, instalacja nie rozpoczela sie. Wracamy do ekranu poczatkowego. 1673016947 W kolejnej probie przeszedlem opcje...
  8. M

    FAQ Container Station 3 Beta

    Z kolei u mnie nie instaluje aplikacji... po zakonczeniu konfiguracji nowej instalacji wracamy do glownej strony aplikacji i tyle. Nie zaleznie czy jest to docker czy aplikacja, nie moge nic zainstalowac.