Recent Content by Moyrez

  1. Moyrez

    Pomoc KODI 18.4 problem z zamrażaniem po zatrzymaniu odtwarzania

    Potestuje jeszcze na innych, ale jak do tej pory działa bez freezow jedynie na standardowej skórze z tym, że sprawdzałem na razie na Aeon MQ5 i 8.
  2. Moyrez

    Pomoc KODI 18.4 problem z zamrażaniem po zatrzymaniu odtwarzania

    Dzień dobry, Od pewnego czasu borykam się z dość uciążliwą przypadłością na jaką cierpi moje KODI w wersji 18.4. Po inicjacji systemu od zera i formacie dysków, zainstalowałem system w wersji 4.4.1 wraz z HD Station 4.0.3 a do tego wspomniane już KODI 18.4. Wszystko działała w miarę stabilnie do...
  3. Moyrez

    Pomoc Problem z odtwarzaniem plików FLAC 24bit/192kHz z TS-269L przez Denona DNP-730AE

    Ze swojego doświadczenia z Denonami to radził bym posprawdzać rodzaj używanych kabli sieciowych czy są z dobrej kategorii bo jak piszesz, że port jest niby gigabitowy a na switchu widzisz tylko Fast Ethernet to tutaj może być problem. Przerabiałem podobny u siebie związany właśnie z wydajnością...
  4. Moyrez

    Pomoc QNAP TS-251 brak obrazu przy HybridStation

    Próbowałeś odinstalować i zainstalować ponownie HD Station? Taki zabieg zwykle pomagał w przypadku takich przypadłości.
  5. Moyrez

    Witam Wszystkich :)

    Zaległe przywitanie :) Noworoczne pozdrowienia dla Wszystkich!
  6. Moyrez

    Pomoc Przesiadka z TS-269L na HS-251

    Tak informacyjnie, zgodnie z sugestią Silasa napisałem do supportu i wystarczy przełożenie dysków i potem konieczne będzie podniesienie QTS'a do 4.1.1. Jeszcze tego nie przetestowałem, dam znać po całej operacji bo może się komuś przydać.
  7. Moyrez

    Pomoc Przesiadka z TS-269L na HS-251

    To ciekawe po co ludzi w instrukcji straszą:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Moyrez

    Pomoc Przesiadka z TS-269L na HS-251

    Niestety dysków nie mam zamiaru wymieniać bo to jest naprawdę spory wydatek. Mam rozumieć, że do tych WD Red'ów zdecydowanie bardziej polecasz TS'a? Chciałem ponowić temat przesiadki z TS-269L na TS-251, na obu jest wersja oprogramowania 4.1.x. Patrze na instrukcję migracji, którą wyżej podpiął...
  9. Moyrez

    Pomoc Przesiadka z TS-269L na HS-251

    Hm ja się przy RAID1 nie upieram, chce mieć tylko wszystkie dane i Time Machine backupowane na Qnapie. Jakieś propozycje?
  10. Moyrez

    Pomoc Przesiadka z TS-269L na HS-251

    Jeszcze go nie kupiłem, ale nigdzie nie jest napisane, że nie mogą pracować 2 dyski HDD szczególnie, że to ma być zastosowania głównie domowe ze szczególnym naciskiem na multimedia czyli dokładnie to do czego został zaprojektowany ten sprzęt. Słyszałem o tym, że się tam dyski bardziej grzeją...
  11. Moyrez

    Pomoc Przesiadka z TS-269L na HS-251

    Panowie, przesiadam się z TS-269L (4.1.1) na HS-251. Dyski zostawiam te same (2xWD Red 3T w trybie RAID1). Wielka prośba o pomoc jak się bezpiecznie przesiąść bez utraty danych. W temacie jestem sporym laikiem i nie chciałbym czegoś namieszać bo z autopsji wiem, że potem się takie rzeczy bardzo...
  12. Moyrez

    Kawa i papierosy Testy XBMC 13.2.1 (non-public) dla TS-x70 & TS-x51/x53

    Jak rozumie nie ma na razie dla TS-x69? Do takich bym się chętnie załapał.
  13. Moyrez

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    @ljmjakoop a próbowałeś zmienić typ dźwięku w ustawieniach z HDMI na cyfrowy? U mnie też na początku nie było w ogóle DTS - dopiero ta zmiana pomogła.
  14. Moyrez

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Jeżeli nie ma AVR to może nabyć drogą kupna aktywną przejściówkę HDMI->Component+toslink i podać sygnał na projektor w taki właśnie sposób a dźwięk dostanie w wymaganej postaci - swego czasu osobiście korzystałem z takiego rozwiązania i bardzo dobrze się sprawdzało.
  15. Moyrez

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    @ljmjakoop A nie masz pass-through w AVR? Jakim kablem podajesz sygnał na projektor?