mtorrent
Local time
22:48
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • mtorrent
      Przesyłamy przyrostowo ok 100MB danych no może 200MB. To naprawdę drobne. Ale to bez znaczenia. Muszę kombinować coś innego szkoda.
    • mtorrent
      Dlatego używamy P2P bo wtedy ruch zostawia i Windows i NAS. Nawet porty nas nie interesują. Dlatego panowie inżynierownie P2P nie wymaga w 99% żadnych ruchów na firewallu lub portach routera. Dlatego wolę P2p zamiast VPN. Bo jest prostszy...
    • mtorrent
      Wydawało mi się że to ja szukam nauki ale widzę, że po tym co przeczytałem w cytacie - nie mam na co liczyć. Pomocniczo zapytam: czy jak ze swojego komputera na biurku chcesz zostawić połączenie po np. porcie 80 (http) to czy musisz na swoim...
    • mtorrent
      Wystarczy napisać, że QNAP nie wspiera transmisji P2P :). Drugi wariant , możesz napisać nie wiem czy wspiera. Poczekam może ktoś z czymś wyskoczy ale chyba muszę szukać u innych producentów. Wracając do ruchu przez chmurę. Co QNAP może mi...
    • mtorrent
      Stary śmieć (Windows 2008 R2) pomaga leczyć dziennie setki ludzi. Może i ciebie. Niestety urządzenia diagnostyczne na szczęście nie wymagają wymiany software co 2 tygodnie, zatem stabilna platforma z Windows 2008 R2 pozwala na stabilną pracę...
    • mtorrent
      mtorrent napisał nowy temat.
      Chcę wykonać backup serwera Windows (2008 R2) lub w wersji minimum wskazanych plików na tym serwerze na QNAPa zlokalizowanego w innym mieście, czyli w lokalizacji zdalnej. Lokalizacja zdalna ma połączenie z internetem wyłącznie przez internet...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…