Recent Content by Musor

  1. M

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    No widzisz i tu jest cały problem, że PHT to nie soft Plexa tylko ponoć QNAPA :D Wszyscy, którzy pisali do Plexa na zagranicznych forach są odsyłani właśnie do Q.
  2. M

    Pomoc QGet i Safari (iOS)

    Dzięki, spróbuję z rTorrent. Próbowałem jeszcze dodać kanał RSS do Download Station i obejść trochę problem aplikacji dla telefonu, ale nie mogę sobie z tym poradzić.
  3. M

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    No właśnie tylko wyłączenie wszystkiego uśmierca możliwość wyplucia dźwięku wielokanałowego do AVR. Na razie znalazłem rozwiązanie przejściowe. Wywaliłem Plex Home Theater z HD Station i zainstalowałem Plex Media Player. Wygląda trochę gorzej, ale z dźwiękiem nie ma żadnego problemu. Zagraniczne...
  4. M

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    Panowie, pomocy. Mam taki sam problem jak Wy. Przez HD Station w Plexie wszystkie filmy w DTS i innych wariantach dźwięku wielokanałowego odtwarzają się jakby dwa razy za szybko i bez dźwięku. Wczoraj, kiedy pierwszy raz zainstalowałem i odpaliłem HD Station było ok, dzisiaj dramat. Próbowałem...
  5. M

    Pomoc QGet i Safari (iOS)

    Witam. Mam problem z obsługą QGet, a raczej z ładowaniem linków do niego z przeglądarki Safari w iOS. Uprzednio na DS klikałem link do pliku BT (normalnie na stronie odpalonej w Safari), odpalała się Download Station i pobierała już docelowy plik. Niestety w Q już tak różowo nie jest, klikając...
  6. M

    Pomoc Zamiennik do PhotoStation

    To, że do PhotoStation, mogę wrzucić katalog z NEF`ami i zrobi mi z niego od razu album. To, że z poziomu File Station widzę podgląd miniatur (wiem, że to zaszyte jpgi) i po kliknięciu widzę pełny EXIF i mogę sobie to przeglądać jak normalny album ze zdjęciami.
  7. M

    Pomoc Zamiennik do PhotoStation

    A możecie napisać, czego dokładnie Wam brakuje w porównaniu z wersją z S i w skrócie opisać różnice? Też planuję przesiadkę z DS i mam kilkanaście tysięcy NEFów do wrzucenia w Photo Station. Czy RAW jest w pełni wspierany w wersji QNAPa?
  8. M

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0516 build 20180315 | ARM & x86

    No i jak tu bez strachu zdecydować się na przejście na Q? %-}
  9. M

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0516 build 20180315 | ARM & x86

    Chyba coś tam jednak zmienili :) Chodzi mi o to, że DS instaluje aktualizacje kiedy się leni, sam się restartuje i można tego nawet nie zauważyć. No i do tej pory nie zdarzyło mi się, żeby jakaś aplikacja klęknęła po aktualizacji, stąd "niezauważalnie" :) Rozumiem, że chodzi o to, że nie...
  10. M

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0516 build 20180315 | ARM & x86

    No, to nie rozwiewacie moich wątpliwości :) W Q najbardziej mnie ciągnie HDMI, które mam nadzieję będzie lekarstwem na biednego/ułomnego klienta DLNA w moim starym TV Philipsa (bez androida), ale jeśli będę się musiał bać każdej aktualizacji, które S robi automatycznie i często dowiaduję się o...
  11. M

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0516 build 20180315 | ARM & x86

    Witajcie. Mam pytanie, czy każda aktualizacja QTS niesie za sobą jakieś problemy przy/po aktualizacji? Z tego co przeglądam wątki z FW, to co chwilę coś wylatuje w powietrze. Przymierzam się właśnie do zakupu TS-453BMini i przesiadki z DSM, ale Wasze wpisy trochę mnie przerażają :) Aktualizacje...