Recent Content by nagard

  1. nagard

    Pomoc 2 switche (dwie sieci) podpiete do QNAP TS-264

    Dziękuję @SiewcaRyżu @jerry1333 za odpowiedzi.
  2. nagard

    Pomoc 2 switche (dwie sieci) podpiete do QNAP TS-264

    Witam, Mam obecnie router podbiety do ISP i do tego routera podpięty QNAP NAS TS-264, Wifi Mesh, inny server. Chcialbym podlaczyc 1 switch z kamerami monitoringu do QNAP, 2 switch do reszty urzadzen, jak na rysunku: Czy taka konfiguracja ma sens? Chdzi mi o to aby miec odseparowany ruch z...
  3. nagard

    2 różne dyski w QNAP TS-264-8GB do różnych zastosowań

    Szukając kości pamięci natrafilem na cos takiego: Źródło: TS-264-8GB Memory stick - QNAP NAS Community Forum Btw, W tym linku była głównie dyskusja, jaka pamięć jest w TS-264 i na podstawie tego kupiłem: TS1GSH64V6B
  4. nagard

    2 różne dyski w QNAP TS-264-8GB do różnych zastosowań

    Właśnie dostałem do rąk QNAP TS-264 i ku mojemu zaskoczeniu są dwa banki na pamięć RAM, jeden zajęty drugi wolny. A na etykiecie jest informacja, że max ram to 16GB. Dzielę się tą informacją, może komuś się przyda.
  5. nagard

    2 różne dyski w QNAP TS-264-8GB do różnych zastosowań

    Dzieki za odpowiedz. A jak jest z wydajnością takiego NASa jeżeli chodzi o ciągłe nagrywanie z 4 kamer (pewnie też zależy od rozdzielczości przesyłanego obrazu) oraz korzystanie z multimediów w tym samym czasie? Czy 8 GB RAM będzie wystarczające? Tak pytam jeżeli ktoś ma w tym doświadczenie.
  6. nagard

    2 różne dyski w QNAP TS-264-8GB do różnych zastosowań

    A czy ktoś ma ten model QNAP TS-264-8GB i może powiedzieć czy tam RAM jest wlutowany lub czy da się włożyć własne kości na przykład do 16GB lub więcej? Jakoś nie mogłem znaleźć, żadnego wiarygodnego zdjecia/filmu na internecie.
  7. nagard

    2 różne dyski w QNAP TS-264-8GB do różnych zastosowań

    Cześć, Chciałbym kupić QNAP TS-264-8GB, z dwoma różnymi dyskami każdy do innych zastosowań plus jeden dysk M2 do cache. Jeden dysk specjalny do zapisu nagrań z kamer (na początek 2 kamery, docelowo max 4), drugi do ogolnych zastosowań (filmy, zdjecia, docker, etc). Stary QNAP byłby do backupu...