Recent Content by nnd_newbie

  1. nnd_newbie

    Dobry!!

    Mam TS-110, ale przymierzam się do zakupu jakiegoś dwudyskowca. Miałem problem z uruchomieniem serwera SVN, ale dzięki temu forum już go rozwiązałem.
  2. nnd_newbie

    Pomoc MLDonkey 3.1.0 i svn z IPKG - nie działają razem

    Dzięki, działa! Ponieważ chodziło mi bardziej o svnserve (i svnadmin) niż svn, a nie wiedziałem z jakich podprogramów to wszystko korzysta przerzuciłem wszystkie binarki subversion z /opt/bin do /opt/svn. Wypakowałem też cały pakiet file z bibliotekami. Użyłem skryptów przekazujących tylko...
  3. nnd_newbie

    Pomoc MLDonkey 3.1.0 i svn z IPKG - nie działają razem

    To przekracza moje umiejętności. Subversion ma ok. 10 pakietów jako zależności z IPKG, a MLDonkey z QPKG to w ogóle ciemna magia. Chyba, że ktoś mnie pokieruje krok po kroku.
  4. nnd_newbie

    Pomoc MLDonkey 3.1.0 i svn z IPKG - nie działają razem

    Przeszukałem na stronie Index of /feeds/optware/ . Z potencjalnie pasujących architektur widzę: W moim Qnapie jest ustawione na cs08q1armel. Niestety we wszystkich jest ten sam pakiet file_5.12-1_arm.ipk z 12-01-2013. Nie wiem skąd wziąć inny lub starszy. Próbowałem też jakoś wymusić na...
  5. nnd_newbie

    Pomoc MLDonkey 3.1.0 i svn z IPKG - nie działają razem

    Firmware nie. Downgradowac do starszego nie chcę, prędzej poczekam na nowszy. Jest już chyba beta. A z pakietami nie wiem. Jak wymusić inną/starszą?
  6. nnd_newbie

    Pomoc MLDonkey 3.1.0 i svn z IPKG - nie działają razem

    QNAP TS-110 / firmware 4.0.2 Po zainstalowaniu Subversion (pakiet svn z IPKG) przestaje działać MLDonkey. Zatrzymuje się po: Nie ma logów, komunikatu o błędzie, po prostu start się urywa. Po krótkim śledztwie okazało się, że problemem jest pakiet "File - Ubiquitous file identification...