Recent Content by no4

  1. no4

    Pomoc Asus AC68U Problem z dostępem serwera Qnap do Internetu

    Problem rozwiązany. Miałem zmienioną bramę domyślną 192.168.10.1 Po wpisaniu poprawnego adresu połączenie wróciło.
  2. no4

    Pomoc Asus AC68U Problem z dostępem serwera Qnap do Internetu

    Witam, Na początku przepraszam, że w tym dziale ale do końca nie wiem czy przyczyną są ustawienia w routerze czy w serwerze. Qnap TS453A po aktualizacji Turbo NAS do 4.2.2 Build 20161216 stracił połączenie z Internetem. Mam połączenie z serwerem po sieci lokalnej. Router Asus AC68U, ma...
  3. no4

    Pomoc Bieżąca prędkość dysków

    OK, dzięki za podpowiedź. Dam znać jak coś się wyjaśni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Po resecie oraz wyjęciu i ponownym włożeniu wszystkich kieszeni pokazuje prawidłowo SATA III na wszystkich dyskach. Chyba można zamykać.
  4. no4

    Pomoc Bieżąca prędkość dysków

    Dokładnie takie same. Stad moje zdziwienie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. no4

    Pomoc Bieżąca prędkość dysków

    Z czego wynika różna bieżąca prędkość dysków HDD? Qnap TS-453A SSD 120GB system HDD 4TB - WD Red - bieżąca szybkość 6Gbps (maksymalna 6Gbps) HDD 4TB - WD Red - bieżąca szybkość 1.5Gbps (maksymalna 6Gbps) Wszystkie dyski zamontowane jako osobny magazyn i osobny wolumen.
  6. no4

    Witam !

    Witam wszystkich forumowiczów, Cieszę się, że w końcu dojrzałem do zakupu własnego NASa i będzie to Qnap. Stąd moja obecność na forum. Mam nadzieję, że z czasem także wniosę coś cennego. Pozdrawiam, no4