Recent Content by Nosek

  1. Nosek

    Download [Public Beta 2] QTS 4.3.2 Build 0104 | ARM & x86

    biegły w angielskim nie jestem i z lenistwa napisałem do nich w naszym ojczystym języku i... odpisali, bardzo szybko odpisali i pomogli :) Dodam, że pisałem bezpośrednio z NAS z tej aplikacji "Helpdesk"
  2. Nosek

    Download [Public Beta 2] QTS 4.3.2 Build 0104 | ARM & x86

    Qnap TS-212. Qsync niestety nie działa na końcówkach :/ Ma ktoś rozwiązanie tego problemu? Czy wracać do 4.2.2?
  3. Nosek

    NAS do 1500 zł

    Decyzja podjęta, że silniejsze modele tylko teraz który? Czy TS-251A czy TS-251+ ? A może jakiś inny w granicach 1500 zł ?
  4. Nosek

    NAS do 1500 zł

    Planuje zakup Qnap'a kwota max 1500 zł. Po przeglądnięciu zestawienia Qnap'ów wybrałem cztery modele. NAS ma przeznaczenie domowego centrum, archiwum zdjęć (robię ich sporo - fotograf) Pytanie: Czy wystarczy mi taki za około 1000 zł czyli TS-231+ lub nowość TS-231P ? A może już droższe modele...
  5. Nosek

    Pomoc Wymiana dysku - pojawienie się błędów

    OK, dzięki to podmieniam :) Jeszcze jedno pytanie: który dysk w qnapie TS-212 jest nr 1? Ten podpięty na taśmie, czy ten na płycie?
  6. Nosek

    Pomoc Wymiana dysku - pojawienie się błędów

    Cześć, posiadam QNAP TS-212 wersja oprogramowania 4.2.2 Build 20161102 2 x 2TB zamontowane w RAID, niestety 1 dysk pada. I teraz mam takiego pomysła, proszę potwierdźcie czy dobrze myślę, czy nie (jak nie to rady / porady poproszę :) ) Krok 1 wypiąć dysk 1 i zostawić tylko 2 (czy qnap wystartuje...
  7. Nosek

    Witam,

    jestem posiadaczem TS-212 i raczej będę czerpał wiedzę niż ją dawał, ale może i mi czasem uda się w jakimś temacie pomóc (wiecie coś na zasadzie "raz na jakiś czas i ślepej kurze trafi się ziarno" oczywiście nic nie mam do kur, a tym bardzie do niepełnosprawnych ;-) ) Na ten moment mam dwa...