Recent Content by nubnec

  1. N

    Pomoc Qnap netbak replicator

    Hey, pytanie - chciałbym zrobić autobackupowanie z dwóch komputerów w sieci lokalnej na konkretnym userze (nie na adminie!, chociaż user a/b ma pełne uprawnienia - chyba ze jeszcze gdzies sa jakies dodatkowe..). Netbak znajduje mi odrazu mój nas ale nie jestem w stanie połączyć z konkretnym...
  2. N

    QNAP vs S?

    A to moje inne pytanie dot. w/w Jak wygląda sytuacja w przypadku aktualizacji oprogramowania? Czy tu 453a który ma 4.2 może liczyć na nowsze oprogramowanie? Bo tutaj już kompletnie nie wiem jak to wygląda. Wychodzi nowy Qnap TS-453BT3 może to warto rozważyć jeszcze? Czy za dużo z tym się...
  3. N

    QNAP vs S?

    I co.. wróciłem z urlopu z myślą zakupu Q a tu taki post napisałeś, że znowu się zastanawiam... :/ :)
  4. N

    QNAP vs S?

    No to nie pocieszyłeś mnie pisząc o problemach przy odtwarzaniu filmów.. Supports DLNA/UPnP TVs and players such as PlayStation 4 and Xbox One Supported audio formats4: AIFF, APE, DSD (DSF, DFF), FLAC, M4A, M4A Apple Lossless (ALAC), MP3, Ogg Vorbis, WAV (PCM, LPCM), WMA, WMA PRO, WMA VBR*...
  5. N

    QNAP vs S?

    Głównie chyba będę myślał między QTS-453A a SDS916+ a play... Chyba nawet na pewno zdecydowałem się na QNAP-453A + narazie 2 dyski HDD HGST NAS 4TB 3,5" 7200 SATA WW 0S04005
  6. N

    QNAP vs S?

    Okej.. to dalej kombinuje :) A tak wogóle..to który Q i który S są najlepsze z tych wymienionych ?
  7. N

    QNAP vs S?

    Czyli w tym układzie bezpieczniej kupić S niż się martwić z Q :)
  8. N

    QNAP vs S?

    Kodi nie kodi ale hdmi raczej w tym momencie jest dla mnie zbędny gdyż nie mam możliwość podpięcia go do TV Tzn wolę go podpiąć pod router bezpośrednio niż pod TV na ten moment. Poza tym mam tak umiejscowiony TV, że nie znajdę NASa tak małego aby zmieścić na półce. Zostaje więc DLNA. Ma ktoś...
  9. N

    QNAP vs S?

    Kwestia czy będę mógł hdmi pociągnąć z miejsca gdzie będzie NAS a gdzie mam TV. Dzisiaj sobie to sprawdzę. Dzięki za podpowiedź:) Z racji tego, iż nie muszę już-teraz-dzisiaj kupować to może się chwilkę wstrzymam.. może S coś updatnie w kwestii wirtualek :)
  10. N

    QNAP vs S?

    Cześć! Otóż stoję przed dylematem tak jak wiele osób przede mną jaki NAS wybrać Na początku byłem zdecydowany na Syn DS216j - uznałem, że spełnia wszystkie wymogi dobrego NAS w dobrej cenie dla domu (max 2-3 userów). Później się urodził pomysł jednak 4dyskowca (na początku 2 dyski, a z...