Recent Content by offroad

  1. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    Ok, zakładam ze z braku lepszego dopasowania jest to to : All HAL-based Intel and AMD NAS: Starting from QTS 4.3.3 it's required to enable the autorun.sh processing in the Control Panel -> Hardware -> General: Run user defined startup processes (autorun.sh) mount $(/sbin/hal_app...
  2. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    Stary jestem to może nie widzę ?
  3. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    ln -sf /share/CACHEDEV2_DATA/_Dysk2/ /share/Web/Dysk2 o ja pier..... trzeba było tak : ln -sf /share/CACHEDEV2_DATA/Dysk2/ /share/Web/Dysk2 w control panel -> sprzęt mam coś takiego: Podczas rozruchu uruchamiaj procesy zdefiniowane przez użytkownika Zobacz plik autorun.sh klikam w -> zobacz...
  4. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    przepraszam za to opóźnienie ale jakaś zawiecha mi sie trafiła na qnapie wyniki ls -la /share/CACHEDEV1_DATA/Web/ : drwxrwxrwx 4 admin administ 4096 Oct 20 15:39 ./ drwxrwxrwx 25 admin administ 4096 Oct 20 10:23 ../ drwxrwxrwx 2 admin administ 4096 Oct 19 18:37...
  5. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    Mam dwa dyski w qnapie , na każdym stworzyłem folder współdzielony o nazwie odpowiednio na fizycznym dysku1 "Dysk1", na fizycznym dysku2 "Dysk2" wedle twoich instrukcji próbowałem stworzyć do nich skróty i jeżeli chodzi o "Dysk1" z fizycznego dysku1 (na którym znajduje sie tez katalog Web)...
  6. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    ok udało mi się zrobić skrót do folderu współdzielonego z dysku 1 natomiast nie mogę zrobić identycznego z dysku 2 użycie find pokazuje: [~] # find / -name Dysk2 /share/Dysk2 /share/CACHEDEV2_DATA/Dysk2 /share/CACHEDEV1_DATA/Web/Dysk2 find: /proc/23990: No such file or directory Dysk1...
  7. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    Jak rozumiem w ten sposób: Creating Share Links on File Station A jak zrobić działający skrót w web ?
  8. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    Ok, czyli popełniłem błąd i pobrałem paczkę ze strony... już mi działa Jeszcze mam pytanie, czy i w jaki sposób ewentualnie da się podpiąć foldery, które nie znajdują się w folderze web pod ten skrypt? Dokładnie to chodzi mi o folder znajdujący się na drugim dysku
  9. O

    Pomoc problem z instalacją _h5ai

    Dzień dobry, mam problem ze skryptem _h5ai wgrałem katalog do web i dodałem .htaccess do web, ale cały czas mam 403 forbiden. Bezpośrednie wejście na: http://192.168.0.100/_h5ai/public/index.php Daje identyczny efekt, jak to naprawić? Model serwera: QNAP TS-231p
  10. O

    Pomoc Udostępnianie plików wielu osobom bez logowania?

    dokładnie czegoś takiego potrzebuję :) tylko potrzebuje łopatologicznego przewodnika jak to zrobić :-(
  11. O

    Pomoc Udostępnianie plików wielu osobom bez logowania?

    ok zrobiłem usera , czy istnieje możliwość stworzenia, nie wiem skrótu do folderu na pulpicie, czy musi być dostęp do file station?
  12. O

    Pomoc Udostępnianie plików wielu osobom bez logowania?

    Ok, czyli rozumiem że przez przeglądarkę tylko z logowaniem.
  13. O

    Pomoc Udostępnianie plików wielu osobom bez logowania?

    Bezpieczeństwo nie jest ważne w tym przypadku, tylko prostota, to muszą ogarnąć dzieciaki, które nadal polują na obiad. Potrzebuje najprostszego rozwiązania, a w androidzie to nawet nie wiem jak to zrobić (dodatkowo nie mam pojęcia, jaki android czy inny czort będzie używany:) )
  14. O

    Pomoc Udostępnianie plików wielu osobom bez logowania?

    ok tak zrobiłem, ale nie wiem jak uzyskać dostęp, pod adresem wewnętrznym w przeglądarce cały czas mam tylko logowanie.