Recent Content by otoran

  1. O

    Pomoc Problem z recovery TS-251A po zaniku zasilania

    Dzięki ale musiałbym widzieć dom pod linuxem i wydaje mi się że nie są w tej samej wersji ponieważ był aktualizowany w trakcie pracy.
  2. O

    Pomoc Problem z recovery TS-251A po zaniku zasilania

    Jeśli możesz mi podpowiedzieć w jaki sposób to zrobić? Próbowałem podejrzeć dom pod mintem ale ten system też go nie widzi. Czy fdisk nie powinien widzieć dysku bez wzgledu na to co jest na nim zapisane? Może jest jakaś różnica w trybach pracy emmc pod linuxem i pod windows?
  3. O

    Pomoc Problem z recovery TS-251A po zaniku zasilania

    Dzieki, spróbuję. Co ciekawe to przy bootowaniu z hirenboot dom jest widoczny i testowanie nie wykazuje żadnych problemów
  4. O

    Pomoc Problem z recovery TS-251A po zaniku zasilania

    Witam ponownie. Ponieważ problem nadal nie rozwiązany mam pytanko czy ktoś ma pojęcie czy są dostępne instrukcje serwisowe do serwerów nas? Może jakiś kontakt z serwisem który wykonuje diagnostykę i naprawy? Pozdrawiam
  5. O

    Pomoc Problem z recovery TS-251A po zaniku zasilania

    Witam Po zaniku zasilania TS-251A nie uruchamia się. BIOS przechodzi normalnie. Dyski wyjęte, przy próbie uruchomienia komunikat o braku systemu Próbowałem odtworzyć firmware, niestety polecenie "fdisk -l" nie widzi dysku systemowego: dom mmcblk0 Czy to oznacza uszkodzenie wewnętrznej pamięci...