Recent Content by P4w3ł

  1. P4w3ł

    Pomoc Surveillance Solution widzi kamery ale nie chce się z nimi połączyć

    Znalazłem rozwiązanie mojego problemu - jest tak banalne że nie zwróciłem na to uwagi a wręcz założyłem ze SS czy QVR dostosowują się do tego parametru. Mianowicie moje kamery maja maksymalną prędkość transmisji strumienia głównego (FPS) równa 20 a SS i QVR automatycznie ustawia wartosc 30...
  2. P4w3ł

    Pomoc Surveillance Solution widzi kamery ale nie chce się z nimi połączyć

    To jest ostateczność i jak narazie nie biorę jej pod uwagę. Mariusz dołączył do dyskusji więc zaraz znajdzie rozwiazanie mojego problemu ;)
  3. P4w3ł

    Pomoc Surveillance Solution widzi kamery ale nie chce się z nimi połączyć

    Ja wczoraj postawiłem nową sieć, przeniosłem router od plusa do salonu, do niego połączyłam switch HP z poe do którego podpięte są kamery i NAS. Wszystkie urządzenia po LANie mają nadane stałe ip i są widoczne na liście urządzeń w routerze. Internet wszędzie "jest". Nie jestem informatykiem ale...
  4. P4w3ł

    Pomoc Surveillance Solution widzi kamery ale nie chce się z nimi połączyć

    No to żeś mnie pocieszył. Ja całą sieć zrobiłem pod NASa bo on taki och i ach miał byc... Spróbuję jeszcze raz od nowa całą sieć zrobić i qnapa
  5. P4w3ł

    Pomoc Surveillance Solution widzi kamery ale nie chce się z nimi połączyć

    Witam, Mam problem z nagrywaniem z kamery w SS. Po dodaniu kamery, wpisaniu IP, portów loginu i hasła i zrobieniu test, który nie daje błędu, a w małym okienku pojawia się obraz z kamery nie mogę nagrywać. Status mojej kamery non stop widnieje jako "Łączenie". Wchodząc bezpośrednio do kamery...
  6. P4w3ł

    Witam

    Siema
  7. P4w3ł

    Pomoc Ts-251 wymiana pamięci ram

    Witam, Jakiś czas temu kupiłem Qnap Ts-251. Leżał w szafie prawie rok. Akurat tak się złożyło że mam teraz dużo wolnego czasu i postanowiłem go odpalić. Serwer działa w konfiguracji bez Raida dysk SSD 128GB w pierwszej zatoce na system dysk Hdd 6gb w drugiej zatoce na dane. Zastosowanie hmm...
  8. P4w3ł

    wybór między TS-431P2 (ARM) a TS-251 (Intel) a dalsza rozbudowa

    Pigers mając taką konfiguracje w ts-251 - 1 dysk ssd na system, 2 na dane mogę ten 2gi wymieniać naprzemiennie z 3 na którym tez będą dane (coś na wzór stacji dokującej). Oczywiście 2 i 3 dysk zostanie sformatowany przez Qnap
  9. P4w3ł

    Dostępność TS-251

    Siema, Nie tak dawno ja szukałem Ts-251 za normalne pieniądze w podstawowej konfiguracji i było ciężko - nowy model z "plusem" jest bardziej dostępny ale też dużo droższy
  10. P4w3ł

    wybór między TS-431P2 (ARM) a TS-251 (Intel) a dalsza rozbudowa

    Dzięki Pigers, powiedz mi jeszcze proszę czy tylne porty USB można wykorzystać do rozszerzenia przestrzeni dyskowej np. o dysk 2,5" czy do czegoś innego ale czego Jaki program polecasz do replikowania danych?
  11. P4w3ł

    wybór między TS-431P2 (ARM) a TS-251 (Intel) a dalsza rozbudowa

    Siema, Pytanie mam: jeżeli włożę dysk na którym są 2 partycje będę mógł wybrać gdzie ma być zainstalowany system? Czy qnap tak czy siak będzie chciał formatować cały dysk?
  12. P4w3ł

    Powitać

    Witam wszystkich, Zaczynam przygodę z NAS-em, który jest dla mnie nowością dlatego postanowiłem zarejestrować się na tym forum. Pozdrowienia