Recent Content by Pan_Ciastek

  1. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    OK, nie wiem czemu ubzdurało mi się, że masz N3150. Na kodi 17 również 4k jak i HEVC bez najmniejszego wysiłku. Wszystko płynnie i przyjemnie dla oczu.
  2. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Oczywiście, sprawdzę. Myślę, że jak na 16 chodzi to i na 17 nie będzie problemu. A jak wyglądają u Ciebie opcje w zakładce akceleracji? Dorzuć hardware acceleration VAAPI, tak aby GPU wzięło trochę na siebie i powinno być ok.
  3. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Możliwe, że źle Cię zrozumiałem :). Rozumiem, że chcesz abym sprawdził jak HEVC działa na 17, bo u Ciebie coś jest nie tak, czy o co chodzi? :)
  4. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Kodi w wersji 16.1 chodzi u mnie prawidłowo, więc nie ma co testować bety. Szkoda, że nie ma nowszej wersji plexa.
  5. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Sprawdzę. Przewidujesz jakieś problemy?
  6. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Chodzi Ci o te pliki, z którymi mam problemy w plexie? Jeżeli tak, to podeślę dane techniczne plików jak wrócę z roboty. Dziwi mnie fakt, że Kodi 16.1 radzi sobie z nimi bez problemu, a OpenPHT bazujący na Jarvisie 16.1 już nie.
  7. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Chciałem uprzejmie poinformować, iż w dniu wczorajszym odebrałem swojego TS-453a i ku mojej uciesze, 4K i HEVC odtwarzane są bez najmniejszego problemu. O ile przy HEVC w KODI jest wszystko super, tak z poziomu plexa mam już przycinki. Nie wiem do końca czym to jest spowodowane. Być może...
  8. P

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Wyszedł nowy firmware, który najprawdopodobniej rozwiąże problem z wyłączaniem TS-453a. Poniżej changelog z bugfixami: [Bug fixes] - Fixed a Linux kernel vulnerability: Dirty COW (CVE-2016-5195) - Fixed an issue where TS-453A would take longer to shut down after waking up from Sleep Mode. -...
  9. P

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Dzięki. Jest jakaś różnica w stosunku do flasha z poziomu QuTaSa?
  10. P

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Dzięki. A na czym polega wgranie softu z Qfindera?
  11. P

    Zakup 453A

    Serwer plików QNAP TS-453A-4G 4-bay TurboNAS, SATA 6G, Celeron 1.6G quad-core, 4G RAM, 4xGbE LAN, 4xUSB 3.0, 2xHDMI UPS CyberPower DX650E-FR | ProLine.pl
  12. P

    Pomoc FTP client

    To jest łączenie się do serwera FTP jako klient. Sam mam zdefiniowane połączenia do trzech FTPów i z żadnym nie mam problemów. Łączysz się do shella? Hostname wpisany prawidłowo? user/pass ok?
  13. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Z tym, że ten komfort się kończy, gdy coś nie działa w sposób, w jaki byś sobie życzył ;).
  14. P

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Hmm, spróbuję podbić bo akualnie mam wersję wrześniową. Mimo, że w changelogu nie ma słowa o fixie na poprawny shutdown to może coś się poprawi. Dzięki!
  15. P

    Zakup Qnapa - 4 dyski

    Tak sobie myślę, że na 4k przyjdzie jeszcze czas. Z tego co czytam, to Braswelle (w tym N3150) ładnie sobie radzą z HEVCem 1080p i na tym na chwilę obecną zależy mi najbardziej. Co prawda nie widziałem tego w praktyce, ale wszystkie kwity Intelowe wskazują, jakoby nie było z tym problemu.