Recent Content by panpogaranek

  1. P

    Pomoc TS-221 - Jaki UPS ?

    Witam ponownie, Przejrzałem listę kompatybilnych UPS, którą publikują na stronie QNAP'a, jednak chciałem zapytać czy może ktoś wie o poprawnej współpracy tego NAS'a z innymi urządzeniami ? Może EVER albo jakieś inne modele APC ? Z tego, co czytam to PowerWalker ma dosyć kiepskie opinie ...
  2. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    Jasne. Czyli QNAP sam dyski wyczyści i wszystko założy, tak ?
  3. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    OK. Dzięki ... To jeszcze ostatnie pytanie. Po skopiowaniu danych "na bok". Jak najlepiej wykonać konfigurację od nowa ? Z tego co czytam, to po wciśnięciu resetu przez 10s, rozpocznie się "Advanced Reset". Nie wiem tylko czy dyski przed tą operacją, czyścić czy QNAP sam założy sobie na nowo...
  4. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    BZ.v3.3.19# cat /proc/mdstat cat: can't open '/proc/mdstat': No such file or directory BZ.v3.3.19# mount rootfs on / type rootfs (rw) /dev/root on / type squashfs (ro,relatime) none on /proc type proc (rw,relatime) none on /sys type sysfs (rw,relatime) tmpfs on /var type tmpfs (rw,relatime) dev...
  5. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    1. UPSa nie ma ... 2. Dyski to 2xWD Red 1TB pracujące w mirroringu 3. Nietypowych ustawień brak ...
  6. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    Doceniam Twoje dobre intencje, ale dwa zrzuty ekranowe nie pomogą mi w instalacji ... Z tego co czytam na necie, to konieczna będzie instalacja Optware, a to trzeba zrobić z poziomu webu, którego nie mam ...
  7. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    OK. A mogę prosić bardziej szczegółowe informacje jak tą instalację wykonać i jak użyć tych narzędzi ?
  8. P

    Pomoc TS-221 po przerwie w zasilaniu (niedostępny)

    Witam wszystkich, Dwa dni temu, miałem przerwę w zasilaniu. Od tamtej pory, jedynie kilka razy udało mi się zalogować do mojego NASa, ale były to tylko momenty "wstrzelenia" się bo zachowuje się tak jakby był bardzo zajęty. Zakładam, że z automatu wykonuje jakieś sprawdzanie/naprawianie...