Recent Content by Patryk_S

  1. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Witajcie. Czy ktoś z was może zobaczyć screen co jest nie tak ? :) Dzięki.
  2. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Po wpisaniu komendy od użytkownika Silas Mariusz pojawia się Main Menu. Screen poniżej.
  3. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Telnet/SSH było włączone z portem 22. Mogę prosić o pełną nazwę aplikacji? Nie widzę takiej w AppCenter.
  4. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Utworzone pliki i katalogi były w w 99% jak korzystałem z systemu Qnapa sam. Potem dodałem dwóch użytkowników. Tak jest zaznaczona opcja "Zastosuj zmiany dla plików i podfolderów" I czekałem do komunikatu "Wiadomość systemowa Zakończ". Zarówno przez panel sterowania jak i FileStation. Z tym...
  5. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Nic wspólnego z informatyką nie mam, a trudno nie było bo dałem wyżej SS gdzie jest inny widok u mnie i zaznaczone opcje które nie dają nic.
  6. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Dlatego jak zagubione dziecko szukam takiego widoku ale u mnie jest zupełnie co innego :rolleyes:
  7. P

    Pomoc Edycja treści na plikach udostępnionych excel, word przez użytkowników innych niż Admin

    Poniżej screen. U mnie wygląda to trochę inaczej ale użytkownicy mają RW (Read/Write).