Najnowsza aktywność pecet

  • pecet
    pecet zareagował Lubię to Lubię to na post goral87 w dyskusji Sprzedam Używany TR-004.
    losuj powodzenia @radziel01
  • pecet
    pecet zareagował Lubię to Lubię to na post radziel01 w dyskusji Sprzedam Używany TR-004.
    Filmik niepotrzebny. Losuj.
  • pecet
    pecet odpowiedział w temacie Sprzedam Używany TR-004.
    Link: https://youtu.be/2v2CEDBO_rE miłego oglądania.
  • pecet
    pecet odpowiedział w temacie Sprzedam Używany TR-004.
    Mogę wylosować na stronie www i wrzucić filmik na YT. Zwycięża osoba która pierwsza będzie mieć 3 punkty. Ale wole abyście sami ustalili zwycięzcę. Jeśli jednak polegacie na mnie to proszę o info. Filmik z losowania umieszczę w kolejnych...
  • pecet
    pecet odpowiedział w temacie Sprzedam Używany TR-004.
    Osoba która wygra proszę o kontakt na @ do mnie w celu dogadania wysyłki. gebang@wp.pl
  • pecet
    pecet odpowiedział w temacie Sprzedam Używany TR-004.
    rzucam propozycje... 450zł (wysyłka w cenie inpost paczkomat), a wy zagrajcie w papier kamień nożyce... serio ale to jest maks cena/wartość tego sprzętu. ok900zł nowy. nie ma co przepłacać. @radziel01 , @goral87 Gra w papier, kamień, nożyce...
  • pecet
    Na RC4 też nie ma problemu. Wszystko śmiga :D
  • pecet
    pecet zareagował Lubię to Lubię to na post cyberbob32 w dyskusji Sprzedam Router Asus RT-AX89X.
    Witam, Mam do sprzedania używany potężny Router ASUS RT-AX89X AX6000 8LAN 2xUSB3.0 1SFP+ 10GBE 1LAN 10GBE Podlaczony do niego byl Qnap oraz komp na laczu 10GB. Poniżej szczegółowa specyfikacja: Model: RT-AX89X Typ routera: xDSL Porty we/wy: 1...
  • pecet
    pecet zareagował Lubię to Lubię to na post Kong w dyskusji Sprzedam Używany TR-004.
    350 złociszy
  • pecet
    pecet zareagował Lubię to Lubię to na post radziel01 w dyskusji Sprzedam Używany TR-004.
    310 Wysłane z mojego 22101316UG przy użyciu Tapatalka
  • pecet
    pecet odpowiedział w temacie Witam!.
    Kawał sprzętu. Witamy i zapraszamy do rozmowy oraz dzielenia się spostrzeżeniami z użytkowania sprzętu marki Qnap :)
  • pecet
    bezpośrednio z komórką ? tak - tylko po co ci czujniki które są dostępne na jednej komórce ? Jak chcesz spiąć z Home Assistant to potrzeba bramka Xiaomi (Mi Smart Home Hub) - działa to stabilnie.
  • pecet
    pecet zareagował Lubię to Lubię to na post goral87 w dyskusji Sprzedam Używany TR-004.
    301
  • pecet
    pecet napisał nowy temat.
    Jak w tytule. Router używany w pełni sprawny. W zestawie zasilacz, brak pudełka. Cena jaka mnie interesuje to 300zł. 24H od ostatniej propozycji (jeśli będzie więcej chętnych [w co wątpię]), pozostałe oferty nie będą brane pod uwagę.
  • pecet
    pecet odpowiedział w temacie Sprzedam Używany TR-004.
    Aukcja ponownie otwarta... Emocje opadły :D Przykro mi @Sycamor ale twoje propozycje nie będą brane pod uwagę podczas aukcji. W związku z tym, że była duża liczba chętnych proszę tylko o przemyślane propozycje. 24H od ostatniej propozycji...
  • pecet
    czy ten czujnik będzie działał bezpośrednio/tylko z apką od xiaomi?? Czy potrzebuje jeszcze jakieś urządzenie pośrednie?
  • pecet
    pecet napisał nowy temat.
    Coś jest nie tak z firmware QTS 5.2.0.2823 build 20240711 Release Candidate 3 na moim Qnap tvs-673e. Wydaje się mi, że nie jest to zależne od modelu tylko bardziej od posiadanej karty sieciowej, w moim przypadku to INTEL. Gdy podczas ściągania...