Recent Content by pejger

  1. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Ok, tylko dlaczego tych zdarzeń jest tak dużo ? Widzę, kto chce się łączyć i łączy (np. dysk sieciowy), możliwe, że są inne stacje robocze ze starymi poświadczeniami - ale widziałbym adresy IP w logach wraz z inf. o błędnych logowaniu itp.
  2. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Przepraszam, weekend był - ferie itd... Wracam do pracy i ... ok, muszę o ogarnąć bo mnie trafia już. Może jeszcze raz wrzucę, aby było jasne co mam, a czego nie.: Firewall mam tak: Zakres sieci - 172.16.10.1- 172.16.40.254 Zależy mi tylko głównie na VLAN 20 (kilka adresów IP, oraz cały 40)...
  3. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Brak mi już pomysłów.. Nadal dostaję... gdzie co i jak jeszcze mogę sprawdzić ?
  4. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Teraz mam tak: Zobaczę czy nadal bede mial jakieś komunikaty. Ale to co dostaję to od 127.0.0.1
  5. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Mówimy o tym ? 1643975165 btw - ręcznie można instalować? Qnapclub Store: Symantec Symantec, Póki co mam McAfe ale już nienatywny.
  6. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    To akurat ustalam dlaczego te adresy są zablokowane. Pewnie miały dostęp wcześniej np. dysk sieciowy itd... Ogólnie to sprzątam bałagan po kimś :)
  7. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    No ogólnie nie chcę, aby pewna pula adresów miała dostęp do NAS... dlatego zablokowałem. Zależy mi tylko na pewnej puli adresów w sieci LAN, aby go widziały. Ale z tego co widzę to sam sobie strzeliłem w kolano...
  8. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Czyli ta lista poniżej to głównie urządzenia, które chciały się dostać do NAS ?
  9. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Ustawiłem wszystko zgodnie z @Kamil84 . Troszkę namieszałem przy QVPN, ale już ogarnięte. Niestety cały czas mam maile :( A wszystko mam praktycznie poblokowane...
  10. pejger

    Pomoc QuFirewall Firewall Events the denied amount reach the set threshold 127.0.0.1

    Witam, był jeden wątek odnośnie tego problemu, ale nie do końca wiadomo dlaczego dostaję non stop takie komunikaty. Registered threshold: 100 Co mogę sprawdzić / wykluczyć/ zablokować , aby nie dostawać ciągle tych komunikatów. Firewall ustawiony tak, że tylko w sieci lokalnej działa.