Recent Content by peser

  1. peser

    TS-251A lub... do ~1000pln - głównie pliki + www

    Nie chciałem prowadzić kryptoreklamy, tak odpisali mi z X-Kom'u, ale jeszcze w najbliższym czasie dopytam obsługi w sklepie jak to wygląda. Natomiast wydaje mi się że mail który od nich otrzymałem (powyżej wycinek), jest oczywisty i raczej tu nie ma żadnych 'negocjacji'.
  2. peser

    TS-251A lub... do ~1000pln - głównie pliki + www

    Cytując maila: Dodam że to jeden z największych sklepów.. Mają dobrą cenę na w/w, czy ewentualnie jakieś propozycje gdzie takie urządzenie można bezpiecznie i bez 'takich' kupić?
  3. peser

    TS-251A lub... do ~1000pln - głównie pliki + www

    Witam wszystkich! Wałkuję już forum ale odpowiedzi na swoje konkretnie pytanie nie znalazłem, jeżeli gdzieś mi umknęło to przepraszam... Do rzeczy. Nadeszła wiekopomna chwila kiedy chciałbym wreszcie poszerzyć sieć lokalną o NAS z prawdziwego zdarzenia. Użytkować będę na dzień dzisiejszy: SMB...
  4. peser

    Staropolskim zwyczajem... Witam

    Pewnie to nie ten wątek, ale prawdopodobnie wybór padnie na w miarę budżetowego TS-251, chyba że ~1k pln da się coś sensowniejszego, z możliwością rozbudowy ram'u kupić :) Nadal czytam wątki ;)
  5. peser

    Staropolskim zwyczajem... Witam

    Witam wszystkich, jestem obecnie na etapie zakupu urządzenia stąd Wasze doświadczenia będą mi niezmiernie pomocne :-)