Recent Content by Pico

  1. Pico

    Pomoc Drobny problem po instalacji nowego FW

    U mnie na dwóch QNAP-ach działa. Okienko powiadomień o licencjach nie wyskakuje.
  2. Pico

    Pomoc Drobny problem po instalacji nowego FW

    AppCenter -> Moje licencje -> i odhaczamy "Po zalogowaniu pokaż informacje o licencjach"
  3. Pico

    Procesory w QNAP TS-[24]5[13].

    To ja dla porównania wrzucam wyniki i7-2630qm
  4. Pico

    Pomoc Server poczty - email

    Też jestem w trakcie poszukiwania serwera pocztowego. Na razie obiecująco przedstawiają się kontenery np. mailcow.email, freeposte.io. Jest jeszcze iRedMail.
  5. Pico

    Nie wiem jak Wy, ale My jesteśmy już gotowi,...

    Informacja o współpracy z Fibaro... Super. Już się nie mogę doczekać kolejnych wieści. Ciekawe czy wypuszczają własnego sticks USB czy też będzie można korzystać z już dostępnych na rynku. @masqar, do gniazdka można zamontować np. Single Switch 2 (FGS-213, jeżeli dobrze pamiętam). Na stronie...
  6. Pico

    Pomoc Domoticz

    [ Domoticz ] [ 3.4834 ] lightweight Home Automation System - Forum des NAS w tej paczce masz wszystko.
  7. Pico

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    Miałem ten sam problem na dockerze. Postawiłem OX na wirtualce i śmiga aż miło :)
  8. Pico

    Pomoc Domoticz

    Nadajnik 209 zł Odbiornik roletowy Qubinio 209 zł Przełącznik 2 kanałowy 209 zł Na razie po jednej szt. dla testów. Potem stopniowo rozbuduje system. Ps. Może rozbuduje system o Satela, bo widzę że jest taka opcja;)
  9. Pico

    Pomoc Domoticz

    @Kingu, spróbuj rozwiązania z [ Domoticz x64 ] [ 3.4834] lightweight Home Automation System - Page 2 - QNAP NAS Community Forum Kilka ładnych godzin spędziłem na poszukiwaniu rozwiązania, aby QNAP widział mojego Aeon Z-Stick Gen 5. Udało się, QNAP widzi zsticka a Domoticz umożliwia kontrolę...
  10. Pico

    Pomoc Domoticz

    @unr3al2 , mam dwa pytania do Ciebie w związku z tym, iż korzystasz z rfxcom :) 1. czy rfxcom 433 transmiter obsługuje kodowanie keeloq? 2. gdzie kupiłeś transmiter? w PL chyba nie dostępny
  11. Pico

    Pomoc Domoticz

    https://www.domoticz.com/wiki/PersistentUSBDevices Chyba o to chodzi. Czy korzysta ktoś z systemu z-wave?
  12. Pico

    Pomoc Domoticz

    Gotowa paczka dla QNAP [ Domoticz ] [ 3.4834 ] lightweight Home Automation System - Forum des NAS
  13. Pico

    Hello

    Witam wszystkich forumowiczów!