Recent Content by pitates

  1. pitates

    Pomoc jedna kość ramu do TS-453A

    Tak ts-453a jak napisałem mam 2x8 tylko mają być L niskonapięciowe kości teraz nie pamiętam jakie jak co to mogę zaglądnąć pozdrawiam
  2. pitates

    Pomoc jedna kość ramu do TS-453A

    Witam Ja w swoim mam założone 2*8=16 ramu i wszystko działa poprawnie nie ma żadnego problemu nawet tego nie wykorzystuje na chwile obecną.
  3. pitates

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Witam a wiec tak w video station pisze ten format dźwięku nie jest obsługiwany a wcześniej wszystko działało ok dodam że jest to plik avi. pozdrawiam
  4. pitates

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Witam Mam pytanko odnośnie bety 4.3 jak chce odtwarzać filmy to dużo tytułów pisze że nie odsługiwany format a wcześniej wszystko działało paczkę kodeków mam zainstalowaną mimo to jest lipa. Pozdrawiam:D
  5. pitates

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    witam Panowie jakie jest hasło do linuxa w virtual station bo nie podawałem żadnego a jest i nie można go zmienić ? pozdrawiam Opowiedz: Trzeba wyłączyć maszynę wirtualną i wtedy można zmienić w ustawieniach
  6. pitates

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    Witam Mam pytanko może głupie czy jest możliwość powrotu do starego 4.2 bez utraty danych i uszczerbku na danych ponieważ chciałem przywrócić stary to mnie postraszył że mogę utracić dane a tego bym nie chciał bo w tym dużo rzeczy nie działa. pozdrawiam
  7. pitates

    Zakup 453A

    Witam zapytaj tego użytkownika ja od niego kupowałem spietrza
  8. pitates

    Pomoc Problemy z forum

    Witam To może zadam pytanie jak często robi te kopie ? :s i ewentualnie w jakich godzinach bo gdzieś leży problem i nie wiem jak go mam złapać za ogon:D Pozdrawiam:)
  9. pitates

    Pomoc Problemy z forum

    Witam serdecznie Mam pytanie odnośnie tego forum czy u was tez jest problem z użytkowaniem go bardzo często wyskakuje screen z napisem service maintenance qnapclub pozdrawiam. Nikt mi nie jest w stanie odpowiedzieć cokolwiek każdemu forum śmiga jak ta lala nic się nie dzieje stronki hulają bo...
  10. pitates

    Pomoc TS-453A Brak dzwięku na 2 HDMI

    Jak widać bardzo drogi sprzęt lub taki niszowy że nikt go nie chce . pozdrawiam:D
  11. pitates

    Qnap 453A - czy podoła ?

    Mam osobiscie go w sypialni narazie a wiec tak jak nie chodzi dysk to jest cisza, też mam reda ale narazie jednego HDD jak jest cisza to go słychać wd ma specyficzny dzwięk jak wiesz. Co do działania w strimingu mam meszane uczucia szyfrowania nie używam ale podobno nie jest tak źle. Tylko taka...
  12. pitates

    Qnap 453A - czy podoła ?

    Witam Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na twoje pytanie czy bedzie ci pasował w 100% to musisz sam sprawdzić bo każdy ma inne wymagania.Ja posiadam 453A tak do konca nie jestem z niego zadowolony myślałem że bedzie troszkę lepszy a inny powie że jest super. Ale widzę że zakupiłeś wieć...
  13. pitates

    Pomoc Dziwny wpis w logach: Wykryto REXP#34

    Ok dzięki za odpowiedz bo już się przestraszyłem że znowu leci w kosmos.:D Pozdro
  14. pitates

    Pomoc Dziwny wpis w logach: Wykryto REXP#34

    Witam serdecznie mam taki wpis w zdarzeniach Wykryta obudowa Wykryto REXP#34 nie wiem co to jest może ktoś mi podpowie. pozdrawiam:)
  15. pitates

    Pomoc TS-453A Brak dzwięku na 2 HDMI

    Witam Mam pytanie do posiadaczy TS 453A czy u was też na 2 porcie HDMI w kodi też nie odtwarza dźwięku jest tylko obraz. Pozdrawiam:)