Recent Content by pluszzz

  1. pluszzz

    Pomoc FILE STATION - dostęp po http - brak niektórych folderów

    Tą wersje systemu mam od jakiejś już chwili. Dziś po 3 restarcie pokazały się wszystkie foldery, tak więc u mnie już działa. Zastanawia mnie tylko powód takiego objawu...
  2. pluszzz

    Pomoc FILE STATION - dostęp po http - brak niektórych folderów

    Kurcze, od dziś mam ten sam problem. Widzę tylko 2 foldery stworzone przez siebie a nie systemowe. Qnap: TS-669L i firmware 4.1.3
  3. pluszzz

    Pomoc Brak możliwości zmiany ustawień na TS-212P

    Witajcie, Po zalogowaniu się na konto administratora na TS-212P chcąc zmienić ustawienia np. dodać DDNS, dostaję komunikat "żdane ustawienia nie zostały zmienione". Dzieje się tak również w innych obszarach ustawień systemowych. Nawet zmiana porty FTP nie udaje się. Firmware w wersji 4.1.2...
  4. pluszzz

    Pomoc Download Station v3.0.2

    A sprawdziłeś priorytet? Ja miałem tak, że jak zrywał połączenie to ustawiał priorytet na 500+ i zadanie czekało w nieskończoność...
  5. pluszzz

    Download [Stable] QTS 4.0.5 Build1023 SMB | TS-X69/X70/X79

    Silas, napisz proszę na priv, bo niestety nie bardzo wiem co mam zrobić i jak. dziękuję z góry Problem rozwiązany. Przyczyna: najczęstsza czyli błąd użytkownika. Pozdrawiam
  6. pluszzz

    Download [Stable] QTS 4.0.5 Build1023 SMB | TS-X69/X70/X79

    Szanowni, Zrobiłem upgrade z wersji 4.0.2 (20130726) do 4.0.5 (20131023) no i mam problem. Polega on na tym, że mam starą strukturę katalogów tak jak przed uaktualnieniem, ale katalogi wyglądają na puste. Domyślam się, że dane nie zostały usunięte (a przynajmniej mam taką nadzieję bo tam jest...
  7. pluszzz

    To i ja się "przedstawię" ;)

    Cześć i czołem :)
  8. pluszzz

    Jak szybko przenieść dane z QNAP TS-109 PRO na QNAP TS-212

    Re: Jak szybko przenieść dane z QNAP TS-109 PRO na QNAP TS-2 Ja dziś też muszę przekopiować dane między Qnap'ami i nie wiem czy jest lepszy pomysł niż przez sieć. W Webowym managerze plików możesz podłączyć jeden z serwerów a nie dwa, bo każdy ma inny adres IP, a to aplikacja wmontowana w...
  9. pluszzz

    Pomoc Upgrade CPU w TS-509 Pro

    Masz rację, następnego dnia szperałem w sieci i jedyna opcja to wymiana NASa na nowszego :( No ale przeżyje i z tym ;)
  10. pluszzz

    Pomoc Upgrade CPU w TS-509 Pro

    W TS-639 Pro jest procesor Atom N270. Niestety nie bardzo da się go upgradować, bo wszystkie nowe procesory Atom są na inny socket :( Sam chciałem wymienić procka na 2 core z 4ma wątkami, ale rozłożyłem ręce po wyjęciu płyty głównej z obudowy. Jeśli ktoś się tym bawił i udało mu się wymienić...
  11. pluszzz

    Pomoc Dostęp po NFS do TS-639 Pro

    Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem TS-639 Pro z dwoma grupami RAID. Pierwsza to mirror 2 dysków a druga to RAID-5 na trzech dyskach, która została dołożona później. Wszystko działa cacy, jednak mam problem z połączeniem TViXa do drugiej grupy dysków. Dostaję się do wolumenów Qmultimedia...