Recent Content by prozac

  1. prozac

    Pomoc Instalacja ts-239 pro

    niestety już chyba wszystko co mogłem zrobiłem i nic.... pomocy ! :( cholera nic nie idzie. Walka, walka i ...ZWYCIĘSTWO !! Dziękuję za pomoc po kilku dobrych godzinach nocnej pracy udało się ! wina była po stronie rutera upc i mojej karty sieciowej . Teraz wszystko śmiga jak ta lala :)
  2. prozac

    Pomoc Instalacja ts-239 pro

    dzięki za podpowiedzi - jestem w tym zielony. wyłączyć nawet jak lampka mruga że pracuje (cały czas sie ponownie uruchamia niestety nie znajduje a zielona dioda cały czas ( po restarcie miga..)
  3. prozac

    Pomoc Instalacja ts-239 pro

    Dzięki ,próbuję... przygotować się na godzinę, czy więcej czekania ?
  4. prozac

    Pomoc Instalacja ts-239 pro

    Witam, stałe się posiadaczem swojego pierwszego qnapa :) i pewnie dlatego że pierwszy mam problemy... System windoza najnowsza nie widzi sprzętu, podłączany był przez ruter i bezpośrednio (qnapfinder nie znalazł) teraz zrobiłem reset - ten 3 sekundowy i qnqp mieli i mieli już z dobrą godzinę...
  5. prozac

    Prośba o pomoc przed zakupem

    dzięki biorę no i będę się zgłaszał na forum jeśli będę miał problemy, ale mam nadzieję że dam rade :)
  6. prozac

    Prośba o pomoc przed zakupem

    dzięki za odpowiedz, nie ukrywam ze kwestia kosztów jest dla mnie bardzo ważna :) Ja jestem nowicjuszem w kwestii tego sprzętu. 800zł to więc dobra cena?
  7. prozac

    Prośba o pomoc przed zakupem

    Dzień dobry, proszę o radę dotyczącą zakupu sprzętu QNAP TS-239 Pro + 2x1TB HDD To będzie mój 1 nas :) plan- wykorzystanie go do archiwum zdjęć. Mój dysk przenośny umarł w butach :( pomóżcie proszę czy warto ? Dziękuję
  8. prozac

    Dzień dobry. Pozdrawiam z wietrznego dziś Sopotu

    Witajcie :)