Recent Content by Przemek_84

  1. P

    Pomoc Qnap TS-451+ mam dostęp tylko w sieci lokalnej

    No nie do końca po sprawie.. Mam sprzęt, ale nie mogę go użyć :))) Muszę ich przekonać, że włamanie się do Qnapa to nie taka prosta sprawa :D Jakieś podpowiedzi ?
  2. P

    Pomoc Qnap TS-451+ mam dostęp tylko w sieci lokalnej

    NO i cóż... Admin nie pozwala na "wyjście na zewnątrz" Qnapa, ponieważ jest obawa o włamanie się do sieci poprzez Qnapa... Ręce opadają...
  3. P

    Pomoc Qnap TS-451+ mam dostęp tylko w sieci lokalnej

    Czyli powinienem odezwać się do admina i powiedzieć, aby przekierował port 443 - bo taki mi pokazuje w myQNAPCloud na adres IP xxx.xxx.xxx.xxx (IP QNAPa) tak ?
  4. P

    Witam wszystkich :)

    Czasami na trzeźwo wręcz nie da rady :D Ale od jakiegoś czasu powróciłem do treningów (głównie pakernia, biegi itp.) więc alkohol nie jest po drodze :) Pozdr
  5. P

    Pomoc Qnap TS-451+ mam dostęp tylko w sieci lokalnej

    Na jaki port? Zaraz będę atakował adminów. W tym momencie z tego co widzę, to port jest ustawiony na 433... Ale co mam im powiedzieć - zmieńcie port (czego) na... ?
  6. P

    Pomoc Qnap TS-451+ mam dostęp tylko w sieci lokalnej

    Witam wszystkich, mam dość dziwny problem - zapewne banalny, ale brak mi pomysłów już. Posiadam 2 QNAPy TS-451+. Jeden mam w domu, drugi w pracy. Mam problem z QNAP, który jest w pracy, otóż mam do niego dostęp tylko w sieci wewnętrznej. W myqnapcloud.com widzę oba urządzenia, mogę się...
  7. P

    Witam wszystkich :)

    Witam wszystkich, Mam na imię Przemek, nie piję już od... ok just kidding :) Pozdrawiam :)