Recent Content by qbaakr

  1. qbaakr

    Pomoc Pi-Hole problem z brakiem użytkownika

    Nic dzięki jeszcze raz... Żaden użytkownik nie wchodzi z konsoli. najważniejsze że jest sposób i na tym już chyba poprzestanę ;) Jeszce raz podziękował ;)
  2. qbaakr

    Pomoc Pi-Hole problem z brakiem użytkownika

    owszem nie przecze... ale nadal nikt nie ma pomysłu na login? tak było by najłatwiej zeby zalogować się bezpośrednio z terminala posiadając hasło...??
  3. qbaakr

    Pomoc Pi-Hole problem z brakiem użytkownika

    Jesteś wielki..... Putty -> NAS, wylistować LXC i dolpiero się połączyc... wczesniej wystarczyło wejść w konsole i tylko wklikać polecenie nie było żadnego problemu ;) "wykonaj" nie "zbadaj" - to mnie zmyliło i nie mogłem znaleść ale też powinno działać ;) Podziękował Panom ;)
  4. qbaakr

    Pomoc Pi-Hole problem z brakiem użytkownika

    ad 1) update soft z polecenia To install updates, run pihole -up. bo tak było prosto i wygodnie ;) ad 2) Error: No such container: pi-hole
  5. qbaakr

    Pomoc Pi-Hole problem z brakiem użytkownika

    pr przez putty jakoś nie djae rady.... właśnie hasełko mam i działa.. przez WEb normalnie sie loguje bez problemu... nie mam loginu :| bo nie wiem dlaczego po zmianie softa wymusił jego podanie :|
  6. qbaakr

    Pomoc Pi-Hole problem z brakiem użytkownika

    Witam Mam zainstalowanego pi-hole na LXC - na Debian GNU/Linux - kiedyś to ktoś pomógł mi zrobić. Najpierw debian później na to pi hole. W związku z tym ze sieci nie są moja mocna stroną, nie chce tego ruszać bo ładnie wszytko działa. Po update systemu nie robiłem update samego pi-hole, jednakże...