Recent Content by qckm

  1. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    Ja tu całą stronę ofert zrobiłem. Teraz Twoja kolej :D
  2. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    Tak, grzecznie czeka w spakowany w kartoniku.
  3. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    3444 PLN :Dumny: 2999 do końca miesiąca :)
  4. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    Musi być jakaś odmiana, żeby nie było zbyt monotonnie. $ w górę to nie ma co się szczypać.
  5. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    Kończmy śledzić a zacznijmy kupować :D 3333 zł.
  6. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    Zawsze miło liczyć na radę od zatroskanego użytkownika forum. Postęp w zmniejszaniu występuje w trybie 111 wiec ciężko tu mówić o dekremantacji ;) To jest wolny rynek, każdy ma prawo wystawić swoją ofertę wg uznania. Na tym forum też znajdziesz analogię do w/w tezy. Jeżeli masz ochotę kupuj ten...
  7. qckm

    QNAP TS-809 Pro

    Używany, sprawny w 100%. Działa perfekcyjnie jak rakieta. Dla leniuszków link do opisu serwerka. Sprzedaję sam serwer, bez dysków twardych. Obecnie ciągle używany z ostatnią wersją oprogramowania 4.1.1 build 20141003 Wyceniam go na 4 - 5 tyś PLN. Jeżeli masz odmienne zdanie w tej kwestii to...
  8. qckm

    Pomoc Symlink a FTP

    Zrobiłem to przed napisaniem tego posta i dlatego napisałem to zapytanie bo to nie działa. Natomiast po użyciu "reconfig" ze zmianą ShowSymlink na "on"pojawia się ciekawe zachowanie serwera FTP, nie da się wrócić poziom wyżej w drzewie katalogów. Zmiana ShowSymlink z off na on skutkuje tym, że...
  9. qckm

    Pomoc Symlink a FTP

    Toś mnie Mario pomógł. Przeca ten temat co podałeś jest w tej samej grupie co moje zapytanie i nie przynosi niestety odpowiedzi. Ponadto musiałem czekać ze dwie minuty, żeby napisać to zapytanie to z nudów przeczytałem obostrzenia :) Tak więc raz jeszcze ... jest panaceum na ten problem ?
  10. qckm

    Pomoc Symlink a FTP

    Uczyniłem takie coś: Udział A Udział B W udziale A zrobiłem symlink do katalogu z udziału B. Zagadka polega na tym jak uczynić aby ten link w udziale A był widoczny poprzez FTP ? W File Station widać, w sieci lokalnej widać, przez SSH widać a przez FTP nie. W pliku proftp.conf jest taka...
  11. qckm

    Download [Stable] QTS 4.0.4 SMB | TS-X69/X70/X79

    Serie x09 Pro przestają być wspierane ?
  12. qckm

    Pomoc Udostępnianie katalogów dla FTP

    To już napisałeś w pierwszym poście ;) To rozwiązanie, które Ci przedstawiłem to jest odpowiedź na Twoje pytanie. Działa w praktyce, empirycznie potwierdzone. Z tego co piszesz domyślam się, że masz problem z ustaleniem uprawnień. Zapewne udziały poustawiałeś dla wszystkich a tym co się łączą...
  13. qckm

    Pomoc Udostępnianie katalogów dla FTP

    Dobrydzionek ;) Nie trzeba żadnego dodatkowego softu żeby to połapać. Robisz tak: - zakładasz udział sieciowy w Towim przypadku FTP Do niego wrzucisz strukturę katalogów i teraz analogicznie do potrzeb zakładasz kolejne udziały sieciowe z tym że wybierasz ścieżkę z ręki a nie automatycznie...
  14. qckm

    Pomoc Brak polskich znaków w kilku miejscach

    Wszystko co wiem i co zrobiłem opisałem powyżej, tak naprawdę to sam już nie wiem gdzie mam dłubać. Reasumująć: Serwer pocztowy Xeams, powiadomienia sprawdzałem na gmail'u i lokalnej poczcie. Przy używaniu funkcji sendmail nie przechodzą polskie znaki. Są natomiast dostępne bez problemu przy...
  15. qckm

    Pomoc Brak polskich znaków w kilku miejscach

    Normalnie czasami coś się udaje mi zrobić ;) Tekst: A oto co znajduje się w pliku mail.catch (czyli dokładnie to samo co widzę w lini poleceń): Kodowanie ANSI: --EXEC: -v (adres)...