Recent Content by quiosq

  1. quiosq

    Pomoc problem z odtwarzaniem filmow, na TV, Xbox

    akurat nie ja przerabialem ten plik, taki sie trafil:) niby PLEX rozwiazal problem ale Twonky wydawal mi sie jakis taki bystrzejszy:) i nadal dziwne jest dla mnie dlaczego nie dziala tak jak nalezy ja akurat mam instalowany z AppCenter ale sprobuje jeszcze ustawic wszystko od nowa dzieki za...
  2. quiosq

    Pomoc problem z odtwarzaniem filmow, na TV, Xbox

    jush chyba ta wersja Twonky dla QNAP stwarza jakis problem, uruchomilem PLEX i wszystkie urzadzanie odtwarzaja Ogólne Pełna ścieżka : Z:\Dom - Home.avi Format : AVI Format/Informacja : Audio Video Interleave...
  3. quiosq

    Pomoc problem z odtwarzaniem filmow, na TV, Xbox

    no to jest rozwiazanie ale konwertowanie kilkuset filmów nie uśmiecha mi się bardzo tymbardziej, ze na "starym" sprzecie nie bylo z nimi problemu, liczylem, ze jesli zmieni sie tylko urzadzenie magazynujace to nie powinno miec to wplywu:(
  4. quiosq

    Pomoc problem z odtwarzaniem filmow, na TV, Xbox

    jak już sa AVI to jedyna rada aby je skasowac bo nie sa juz wiodące?!
  5. quiosq

    Pomoc problem z odtwarzaniem filmow, na TV, Xbox

    wymieniłem WD MyBook Live na QNAP TS-212P, zarowno na WD jak i na QNAP filmy strumieniowane były prze TwonkyMedia. Filmy ogolnie sa w formacie .avi ale te same urzadzenia czyli Smart TV, XBOX 360, XBOX ONE i te same filmy przez WD działaja bez problemu, a przez QNAP, wszystkie urzadzenia do...