Recent Content by qww

  1. Q

    Pomoc jak ustawić Python3 domyślnie

    popróbuję, dzięki za pomoc
  2. Q

    Pomoc jak ustawić Python3 domyślnie

    A gdzie jest ten auto run? I jak to dopisać automatycznie? Normalnie to robię edytorem z winscp, ale nie wiem jak to zautomatyzować.
  3. Q

    Pomoc jak ustawić Python3 domyślnie

    Dzięki, ja już to raz robiłem, ale po restarcie profil już był pierwotny i nie pamiętał ścieżki do p3 Pytanie jak temu zaradzić? A skoro używasz p3 to czy działa u ciebie moduł pandas?
  4. Q

    Pomoc QNAP TS-230 błąd importu pandas w python3

    Witam, Import modułu Pandas do Pythona3 niestety nie udaje się - zwracany jest błąd Python 3.6.3 (default, Dec 8 2017, 06:22:42) [GCC 5.3.1 20160412] on linux >>> import pandas as pd Illegal instruction Czy ktoś już sobie z tym poradził, albo wie jak? proszę o pomoc pozdr Tomasz Wersja...
  5. Q

    Pomoc jak ustawić Python3 domyślnie

    Witam, Zainstalowałem Python3 z oficjalnego repo i niestety nie odpala się w shellu. Po wpisaniu python uruchamia się wersja 2. wiem że można coś wpisać żeby sie uruchamiał python3 ale nie na stałe tzn po wylogowaniu, a zwłaszcza restarcie niestety dalej nie można uruchomić pythona3. Jak zrobić...
  6. Q

    Pomoc problem z połączeniem przez myqnapcloud.com

    ooo faktycznie, przepraszam... czy możesz przesunąć do właściwego działu ? Bardzo zależy mi na odpowiedzi
  7. Q

    Pomoc problem z połączeniem przez myqnapcloud.com

    Witam, Nie mogę połączyć się z moim qnap'em ts-230 za pomocą adresu xxx.myqnapcloud.com. Od razu powiem, że w myqnapcloud link łączność przez sieć widzę zółty wykrzyknik. Mam internet z T-Mobile i nie będę miał publicznego IP. Już czytałem, że T-mobile blokuje porty itp itd. Ale nie wierzę, że...